خانه اخبار آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی میزبان دوره آموزشی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افغانستان

شناسه: ۸۹۹ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۸/۱۸ - ۰۹:۳۹ بازدید: ۷۳۲ نسخه چاپی:

۷۲ ورزشکار افغان در نخستین دوره آموزشی ثبت نام کردند

آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی میزبان دوره آموزشی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افغانستان

امکان برگزاری دوره آموزشی توسط مدرسین ایرانی در کشور های خارجی


رئیس کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از برگزاری یک دوره آموزشی برای ورزشکاران افغانستان خبر داد.

به گزارش مافیری، در راستای مذاکرات و توافقات اردیبهشت ماه سال جاری فی ما بین مسئولین فدراسیون موتورسواری و‌اتومبیلرانی کشورمان با رئیس فدراسیون افغانستان، کمیته آموزش و پژوهش اقدام به برگزاری یک‌دوره آموزشی ویژه ورزشکاران افغانستانی کرد.
 بر این اساس دکتر شریعتی سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون اظهار داشت: با پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده و درخواست رئیس فدراسیون افغانستان در خصوص برگزاری یک دوره آموزشی، کمیته آموزش فدراسیون اقدام به نام نویسی آنلاین ۷۲ ورزشکار افغانستانی کرد. در این دوره چهارگانه ورزشکارانی از استان های هرات، مزار شریف و کابل حضور خواهند داشت که این کلاس با توجه شرایط موجود به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
وی افزود: امیدواریم ادامه روند گسترش تعاملات و ارتباطاتمان با کشور های خارجی بتوانیم دوره بین المللی بیشتر برگزار کنیم و همچنین با بهره گیری از مدرسین خارجی مطرح بتوانیم سطح آموزشی این رشته ورزشی بیش از پیش ارتقا دهیم و‌ بتوانیم‌ در همین راستای مدرسین ایرانی با حضور در کشور های دیگر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نمایند.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها