خانه اخبار صفری: هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان عملکرد خوبی داشته است

شناسه: ۸۹۰ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۰۹:۳۴ بازدید: ۷۲۴ نسخه چاپی:

صفری: هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان عملکرد خوبی داشته است

با تغییر قوانین و کاهش هزینه های آماده سازی خودروها برای شرکت در مسابقات به ورزشکاران می توان انگیزه داد

ورزشکار رشته اتومبیلرانی: پیشنهاد من این است که با کمک مسئولان فنی و تغییر قوانین و مقررات هزینه های آماده سازی خودروها در مسابقات کاهش پیدا کند تا ورزشکاران انگیزه حضور پیدا کنند.

مهرداد صفری ورزشکار رشته اتومبیلرانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: در حال حاضر در مسابقات دست فرمون شرکت می کنم، در ماه های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا در این رشته خیلی ضربه خوردیم و گرانی خودروها و تجهیزات از سوی دیگر این رشته را با مشکلات زیادی کرده رو به رو کرده است.

وی در خصوص عملکرد هیات استان اصفهان اظهار داشت: مهم ترین ویژگی رئیس هیئت استان فعال بودن است، خوشبختانه عملکرد هیئت استان اصفهان خوب است و رئیس هیئت آقای بازوبندی فعال است.

برگزاری مسابقات اخیر در اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر بود و این نکته مثبت برگزاری ها بود.

در یک سال اخیر که مسابقه ای برگزار نشده بود، هیئت استان با برگزاری این مسابقات باعث افزایش انگیزه بین ورزشکاران شد.
وی در خصوص مطالبات ورزشکاران از هیئت استان اظهار داشت: ورزشکاران بیشتر از مسائل مالی احترام می خواهند و اینکه مسئولین برای آنها ارزش قائل باشند، بزرگترین حامی ما ورزشکاران در استانها رئیس هیئت است و ما هم توقع حمایت و پشتیبانی از رئیس هیات داریم، باید در شرایط فعلی از ورزشکاران حمایت صورت بگیرد.

وی در پایان صحبت های خود اظهار داشت: پیشنهاد من این است که با توجه به افزایش قیمت ارز، با کمک فدراسیون و مسئولان فنی با تغییر قوانین و مقررات هزینه های آماده سازی خودورها در مسابقات کاهش پیدا کند تا ورزشکاران ترغیب شوند و با انگیزه بیشتری حضور پیدا کنند و در مسابقات شرکت کنند، این رشته پر طرفدار است اگر ورودی این رشته افزایش پیدا کند و بتوانیم با افزایش ظرفیت و پوشش رسانه ای خوب مسابقات را در آینده برگزار کنیم  شاهد پیشرفت در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی خواهیم بود.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها