خانه اخبار رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان یزد: با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان یزد، همایش خودروهای کلاسیک را برگزار کردیم

شناسه: ۸۸۶ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۰۸:۵۶ بازدید: ۵۶۳ نسخه چاپی:

فخرالدین حجازی از برگزاری همایش خودروهای کلاسیک با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان یزد خبر داد

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان یزد: با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان یزد، همایش خودروهای کلاسیک را برگزار کردیم


به گزارش مافیری، فخرالدین حجازی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان یزد در خصوص فعالیت سال گذشته و برنامه های سال جاری این هیات اظهار داشت: در سال گذشته در استان یزد ۳ میزبانی کشوری برگزار کردیم. مسابقات موتورکراس در شهرستان اردکان، مسابقه اسلالوم در شهرستان یزد و مسابقه درگ که میزبان علاقه مندان زیادی از استانهای مختلف بودیم را در سال گذشته برگزار کردیم.

حجازی افتتاح پیست اردکان را یکی از مهمترین اقدامات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی یزد دانست و افزود: در یکی از مهمترین اقدامات خود پیست شهرستان اردکان را آماده افتتاح کردیم که با بودجه بالغ بر یک میلیارد تومان بزرگ ترین پیست موتورکراس کشور را در آنجا افتتاح کردیم و همزمان مسابقات موتورکراس کشوری هم برگزارشد.
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان یزد در خصوص برنامه سال ۹۹ گفت: در سال جاری برنامه ما این است که پیست شهرستان یزد را برای اتومبیلرانی، موتورریس و موتورکراس تجهیز و تکمیل کنیم. به این دلیل که پیستی که در حال حاضر وجود دارد کم و کاستی های زیادی دارد و در برنامه هایمان هست که مشکلات آنجا برطرف شود. بعضی از شهرستان های استان فاقد زمین و حتی رئیس هیات و پیست بودند، امسال برای شهرستان تفت و مهریز، رئیس هیات جدید منصوب کردیم و در حال پیگیری هستیم برای گرفتن زمین پیست ، که انشالله در سالهای آینده در آن شهرستان ها هم پیست های خوبی ساخته شود و به بهره برداری برسد.
وی در خصوص پتانسیل های استان و برگزاری مسابقات اظهار داشت: عموم مردم در استان یزد علاقه خیلی زیادی به موتورسواری دارند و در استان یزد از موتورسیکلت زیاد استفاده می شود و این یک پتانسیل خوب است که با آموزش می توان از آن بهره برد و متقاضی برای این موضوع در استان زیاد است، در هفته گذشته با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان یزد، برای خودروهای کلاسیک همایشی برگزار کردیم با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام شد و هر خودرو دارای یک سرنشین بود و از این بابت نگرانی وجود نداشت و امیدواریم با بهبود شرایط و کنترل شدن این ویروس بتوانیم برنامه ها و مسابقات را ادامه دهیم.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها