خانه اخبار مسابقات اسلالوم بانوان (جام مدافعان سلامت) برگزار شد

شناسه: ۸۵۷ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۰۹:۳۰ بازدید: ۲۴۴ نسخه چاپی:

مسابقات اسلالوم بانوان (جام مدافعان سلامت) برگزار شد

اولین دوره مسابقات اسلالوم ویژه بانوان توسط کمیته اسلالوم فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پیست آزادی برگزار شد.

به گزارش مافیری اولین دوره مسابقات اسلالوم ویژه بانوان (جام مدافعان سلامت) روز جمعه ۱۳ تیر، توسط کمیته اسلالوم فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پیست آزادی برگزار شد.

در این مسابقات، در بخش همگانی ۱۷ شرکت کننده در کلاس منهای ۱۵۰۰ سی سی، ۱۳ شرکت کننده در کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی سی و در بخش حرفه ای، ۱۲ شرکت کننده منهای ۱۵۰۰ سی سی و ۱۰ شرکت کننده مثبت ۱۵۰۰ سی سی ( مجموعا ۵۲ شرکت کننده ) به همراه ۱۸ داور خانم و ۶ خانم به عنوان عوامل برگزاری حضور داشتند.
یلدا مرادی، زینب دلداده، عالیه میر مجربیان، سحر فاریابی، عنوان های نخست سطوح و کلاس های مختلف را کسب کردند.

در کلاس منهای ۱۵۰۰ سی سی آماتور به ترتیب: سحر فاریابی از اصفهان، معصومه رحیمی و زینب قاسمیان از گیلان عنوان های اول تا سوم را کسب کردند.  

در کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی سی آماتور، عالیه میر مجربیان از اصفهان، حلما ارسنجانی از آیلند و فرناز فهیم علوی از تهران عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند.

در کلاس منهای ۱۵۰۰ سی سی حرفه ای، زینب دلداده از اصفهان، فرشته حسینیان از گسلان و طیبه زجاجی از تهران عنوان های اول تا سوم را کسب کردند

و سرانجام در کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی سی حرفه ای یلدا مرادی، لاله طهماسب زاده هر دو از آیلند و میترا تاجیک عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها