خانه اخبار زاهده اسکندرلو: فدراسیون به حوزه های بانوان، آموزش و رسانه توجه ویژه دارد

شناسه: ۸۵۶ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۰۹:۲۷ بازدید: ۲۳۷ نسخه چاپی:

ورزشکاران آفرود طبیعت دوست هستند

زاهده اسکندرلو: فدراسیون به حوزه های بانوان، آموزش و رسانه توجه ویژه دارد


بانوی قهرمان آفرود کشور با ابراز خرسندی از راه اندازی آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، گفت: احداث این آکادمی حرکت بسیار خوبی در جهت پیشرفت رشته های زیر مجموعه فدراسیون است. تا کنون آموزش در فدراسیون به این صورت اصولی نبوده و آموزش در سطوح عمومی و همگانی بسیار مثبت و موجب ورود و جذب علاقه مندان زیادی خواهد شد.

 زاهده اسکندرلو قهرمان آفرود بانوان ایران و نائب رئیس کمیته آفرود فدراسیون، در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، اظهار داشت: متاسفانه در چند سال گذشته این فدراسیون دچار رکود شده بود که با آمدن آقای ناظمی به این فدراسیون تغییرات مثبت زیادی صورت گرفت و فدراسیون پویاتر، فعالتر و در حوزه زیرساخت ها مثل راه اندازی آکادمی بین المللی، حوزه آموزش و فضای رسانه ای و مجازی اقدامات خوبی صورت گرفته و روند مثبتی دارد و از این بابت من و ورزشکاران دیگر خوشحالیم.

اسکندرلو با بیان این که این اقدامات باید ادامه دار باشد، تصریح کرد: صرف نظر از این که چه کسی رییس فدراسیون خواهد شد، باید اقدامات و فعالیت ها به گونه ای انجام شود که رئیس بعدی نتواند از ادامه دادن آن ها شانه خالی کند و فقط محدود به این دوره نباشد.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها