خانه اخبار دیدار رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی

شناسه: ۱۰۵۷ تاریخ خبر: ۱۴۰۰/۲/۷ - ۱۴:۴۱ بازدید: ۱۰۷ نسخه چاپی:

دیدار رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی


مازیار ناظمی با حضور در محل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با دکتر ابطحی مدیرعامل این مجموعه به دیدار و گفت و گو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز ۷ اردیبهشت ماه دیدار مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با سید مصطفی ابطحی مدیر عامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور انجام شد.

در این دیدار که مسعود رهنما مشاور فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی هم حضور داشت، در ابتدا دکتر ابطحی از آمادگی صندوق و برنامه های مفصل آن در حمایت و ارائه خدمات به پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته تاکید کردند.

دکتر ابطحی با اشاره به اسامی قهرمانان و پیشکسوتان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی که از سالهای گذشته به عضویت صندوق در آمده بودند، ارائه فهرستی جامع از این افراد به فدراسیون را در جهت تکمیل بانک اطلاعاتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مطرح کرد.

با پیشنهاد دکتر ناظمی مقرر شد تا با اصلاح و تغییر، اسامی جدیدی از پیشکسوتان و قهرمانان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به صندق معرفی شوند و پس از بررسی مدارک، عضو صندوق شوند و از حمایت های آن برخوردار گردند.

دکتر ابطحی اعلام آمادگی کرد تا در سالروز تاسیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برنامه ای با حضور پیشکسوتان به میزبانی صندوق برگزار شود و برنامه های فرهنگی متنوعی از قبیل تجلیل و تقدیر از پیشکسوتان به مناسبت های خاصی مانند سالگرد تولد و بزرگداشت مقام آنها در نظر گرفته شود.

در پایان، ناظمی ضمن تشکر از توجه دکتر ابطحی به پیشکسوتان و ورزشکاران اظهار داشت: ما آمادگی کامل جهت همکاری با صندوق حمایت از قهرمانان داریم، خصوصا برای گرامیداشت و پاسداشت شان و جایگاه پیشکسوتان رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی علاوه بر موزه ملی ورزش در صندوق هم به عنوان بخش حمایتی افراد جدیدی را به صندوق معرفی می کنیم تا مورد حمایت صندوق قرار بگیرند.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها