خبرها

گزارش تصویری راند چهارم مسابقات موتورریس

گزارش تصویری راند چهارم مسابقات موتورریس

روز دوم سمینار بین المللی اتومبیلرانی

روز دوم سمینار بین المللی اتومبیلرانی

مسابقه موتورکراس بانوان قهرمانی کشور

مسابقه موتورکراس بانوان قهرمانی کشور 14 بهمن ماه در پیست موتورکراس مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

مجمع عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

دیدار دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان با مازیار ناظمی رئیس و اعضای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

دکتر سید حمید سجادی با رئیس، مسئولان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و فهیمه نعمت اللهی که به عنوان اولین بانوی ایرانی در آستانه اعزام به مسابقات جهانی موتور کراس WMX ترکیه قرار دارد دیدار کرد

مراسم بدرقه بانوی موتورسواری ایران به مسابقات جهانی

مراسم بدرقه فهیمه نعمت‌الهی، بانوی موتورسواری کشورمان با حضور مهین‌فرهادی‌زاد معاون‌ توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

جلسه معارفه سرپرست نایب رئیسی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

 طی حکمی از سوی مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مهران همتیان به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شد.

🔸آیین رونمایی از سردیس پهلوانان و نام‌آوران ورزش کشور

مراسم افتتاح سالن موزه ملی المپیک و پارالمپیک با حضور دکتر نوبخت معاون رییس جمهور، دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و پیروز حناچی شهردار تهران، معاونین وزارت ورزش و جوانان، دکتر مازیار ناظمی رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و تعدادی دیگر از روسای فدراسیون‌ها در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

بازدید سردار سید تیمور حسینی از پیست موتورسواری و اتومبیلرانی آزادی

سردار سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون با حضور در مجموعه ورزشی آزادی از پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی بازدید کرد

دوره دانش افزایی و مربیگری تورینگ و سافاری (بخش دوم)

نخستین دوره دانش افزایی و کارآموز مربیگری تورینگ و سافاری با همکاری مشترک حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برگزار شد.

دوره دانش افزایی و مربیگری تورینگ و سافاری (بخش اول)

نخستین دوره دانش افزایی و کارآموز مربیگری تورینگ و سافاری با همکاری مشترک حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برگزار شد.

مسابقه رالی تفریحی-خانوادگی تهران

با حضور ۱۰۰ شرکت کننده مسابقه رالی تفریحی-خانوادگی تهران برگزار شد.

مراسم «کمک مومنانه، همت پهلوانانه»

مراسم «کمک مومنانه، همت پهلوانانه» با حضور دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان،مازیار ناظمی رئیس فدراسیون، دکتر مهدی میرجلیلی و جمعی از مسئولان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، سازمان بسیج ورزشکاران و پیشکسوتان و قهرمانان خیّر این رشته که در این طرح معنوی و خیریه مشارکت نمودند، ظهر امروز برگزار شد.

بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از پیست های مجموعه آزادی

صبح روز چهارشنبه ۱ اردیبهشت مهندس حسن کریمی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و قدرت الله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی، با حضور در پیست های سرعت و موتورکراس آزادی از امکانات و ظرفیت های فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بازدید نمودند.

مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی امروز (شنبه ۱۶ اسفند) ماه برگزار شد.