ایرجی رئیس هیات استان هرمزگان: استعدادیابی و آموزش از برنامه های اصلی ما در هیات است/ پیگیر ساخت و ایجاد مجموعه موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بندرعباس هستیم

ایرجی رئیس هیات استان هرمزگان: استعدادیابی و آموزش از برنامه های اصلی ما در هیات است/ پیگیر ساخت و ایجاد مجموعه موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بندرعباس هستیم

شهریار ایرجی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان هرمزگان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: در سال گذشته  تلاش کردیم تا در اکثر رشته ها ورزشکار حاضر در مسابقات قهرمانی کشور داشته باشیم. بنابراین علیرضا حسین احمدی دررشته موتورکراس فعال بودند و با حمایت هیات و فدراسیون موفق به حضور در مسابقات جهانی شدند. همچنین در رشته اتومبیلرانی درگ هم رضا میری و میعاد صدوعی موفق به حضور در مسابقات قهرمانی کشور شدند.

شهریار ایرجی گفت: در بخش عمرانی هم  با کمک اداره کل ورزش و جوانان و استانداری پیگیر ساخت و ایجاد مجموعه موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بندرعباس هستیم و همچنین موفق شدیم با پیگیری دادگستری استان جلسات متعددی در این خصوص برگزار کنیم تا به ما در این امر کمک کنند. مقرر شد برای 12 شهرستان استان هرمزگان حدود 22 الی 25 هکتار زمین در حومه شهر با توجه به شرایط اقلیمی استان در نظر گرفته شود.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان هرمزگان گفت: برنامه های ما در سال جدید بجز اعزام تیم و استعدادیابی، پیگیری دریافت زمین از ارگان های متولی هست که بتوانیم برای شهرستان یک مجموعه بسازیم و نه صرفا یک پیست خاکی موتورکراس ما به دنبال ساخت یک مجموعه کامل هستیم که از نیمه دوم سال که شرایط آب و هوایی مساعد می شود می توانیم میزبان مسابقات مختلف باشیم و کسب میزبانی مسابقات کشوری با هماهنگی و حمایت فدراسیون  و اداره کل ورزش و جوانان جزو برنامه های امسال ما است.

ایرجی در پایان گفت: یکی از برنامه های اصلی ما در سال جاری استعدادیابی است، استان هرمزگان جوانان و علاقه مندان مستعدی در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی دارد و ما ابتدای سال جاری با فعال نمودن کمیته بانوان و کسب مجوزهای لازم به مدت دو هفته آموزش موتورسواری ویژه بانوان در بندر عباس برگزار کردیم تا بانوان علاقه مند بتوانند پس از گذراندن آموزش های لازم، در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کنند.