پیام تبریک فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران به رئیس جمهور منتخب کشور

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از طرف خانواده محترم موتورسواری و اتومبیلرانی ایران در پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رئیس جمهور کشور به ایشان و ملت سرافراز ایران تبریک گفت.


مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از طرف خانواده محترم موتورسواری و اتومبیلرانی ایران در پیامی انتخاب آقای دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رئیس جمهور جدید کشور به ایشان و ملت سرافراز ایران تبریک گفت

در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر پزشکیان
رئیس جمهور منتخب ملت بزرگ ایران

حضور حماسه ساز ملت بزرگ ایران در روز ۱۵ تیرماه ، انسجام ملی را به نمایش گذاشت. پیروز اصلی این میدان همانا مردم فهیم ما هستند که به دعوت رهبر محبوب خود پاسخ گفتند و حماسه ای بزرگ را رقم زدند. جنابعالی نیز موفق به کسب رأی اعتماد ملت شدید که مایه مسرت است و جای این امید است که با تلاش های شما و همه دولتمردان خدوم این کشور، دورانی پر از شکوفایی و به ثمر نشستن آرمان های بزرگ برای مردم عزیز کشور شاهد باشیم.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به حضرتعالی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. انشالله به پشتوانه این حرکت عظیم ملت، دولت قوی، مسئولیت پذیر و پرکار برای حل مسائل و مشکلات موجود شکل گیرد و در این مسیر تداوم توفیق را برای جنابعالی مسئلت می‌نماییم.

مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی