بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات چهاردهمین دوره‌ی ریاست جمهوری

جامعه ورزش و جوانان در بیانیه‌ای با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت از مردم ایران اسلامی برای حضور پر شور ‌و شعور در این عرصه و خلق حماسه‌ای ماندگار دعوت کرد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و به نقل از وزارت ورزش و جوانان؛متن بیانیه وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برهه‌ای حساس را فراروی ملت شریف ایران قرار داده است تا هر صاحب رای، با اندیشه و تدبیر، در انتخابی جدید، زمینه‌ی فعالیت دولت را بوجود آورده و مشارکت گسترده‌ای را در عزت و اقتدار کشور به منصه‌ی ظهور برساند.

 تجلی مردم‌سالاری دینی با شور و شعور و اشتیاق هموطنان عزیز در همراهی با آرمان‌های امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب، این‌بار هشتمین روز از تیرماه ۱۴۰۳ را به حماسه‌ای ماندگار تبدیل خواهد کرد تا نام ملت سرافراز ایران عزیز با گرامیداشت شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور شهیدمان، باز هم به بزرگی در تاریخ یاد شود.

 آنچه همواره در تاریخ باعظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نقطه‌ اطمینانی برای عظمت این کشور تبدیل شده، تعصب و تعهد مردمی است که در بزنگاه‌های مهم در هماوردی غیر مستقیم با دشمنان قسم خورده‌ی این نظام، شکوه پشتوانه‌ی مردمی این نظام را در دنیا به مرحله‌ی بروز و ظهور رسانده‌اند.

اکنون در آستانه‌ی انتخابات چهاردهمین دوره‌ی ریاست‌جمهوری، جامعه‌ی ورزش و جوانان همراه با سایر اقشار جامعه، این عرصه‌ی سیاسی را به پیروزی بزرگی دیگری بدل می‌کنند تا مشارکت گستره، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشند.

 وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران از کلیه اقشار جامعه، همچنین ورزشکاران، مربیان، داوران، مربیان، پیشکسوتان، مدیران و ورزش‌دوستان دعوت می‌کند تا در استمرار حضور شکوهکندانه‌ در انتخابات، برای تعیین نهمین رئیس جمهور تاریخ جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی ارزنده‌ای داشته باشند.

 به امید فتح قله‌های پیروزی برای ملت سربلند جمهوری اسلامی ایران

 وعده ما: روز جمعه، هشت تیرماه از ساعت ٩ صبح در شعبه اختصاصی جامعه ورزش و جوانان در تهران در ورزشگاه شهید شیرودی و شعبه‌های اختصاصی جامعه ورزش در شهرهای بزرگ سراسر کشور.