گردهمایی خاطره انگیز پیکان سواران در ایران‌خودرو

ناظمی: پنجاه و هفت سالگی پیکان را همراه با سی امین سالگرد تاسیس فدراسیون جشن خواهیم گرفت

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به نقل از ایکوپرس، مازیار ناظمی رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در حاشیه این رویداد با اشاره به این‌که حضور اعضای کلوپ پیکان سواران در ایران خودرو یک دورهمی خاطره انگیز است، گفت: امروز تصویر موثرتر و قوی‌تری از محصولات ایران خودرو و صاحبان این حوزه به تصویر کشیده شد.
مازیار ناظمی، با اشاره به این‌که کلوپ پیکان یکی از کلوپ های ۲۶ گانه کمیته کلاسیک فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ایران است و از کلوپ های فعال نیز به شمار می رود، گفت: امروز یکی از بهترین کلوپ های ما وارد ایران خودرو شد و بازدیدی از خودروساز بزرگ کشور داشتیم.
وی این بازدید را اتفاق خاطره انگیزی دانست و اظهار کرد: امروز نسل‌های مختلف پیکان و مالکان آن‌ها که از عاشقان این خودرو هستند، وارد ایران خودرو شدند. ما شاهد استقبال و اشتیاق کارگران و کارکنان این خودروساز برای تماشای خودروهای قدیمی و خاطره‌ساز بودیم که برایمان خوشایند و جالب توجه بود.

رییس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ایران عنوان کرد: امروز از نسل قدیم تا نسل جدید خودروهای تولیدی ایران خودرو که خودروی برقی ری‌را از جمله آن‌هاست، در کنار هم قرار گرفتند که جذابیت زیادی دارد.
ناظمی با بیان این‌که سال تولید خودروهایی که امروز برای بازدید و برگزاری برنامه به ایران خودرو آمدند از ۱۳۴۶ تا ۱۳۸۴ است، گفت: این خودروها همگی متعلق به مجموعه شخصی افرادی است که عضو کلوپ پیکان هستند. کلوپ پیکان یکی از پرطرفدارترین کلوپ‌های ما به شمار می‌رود و همواره نمایش‌های مختلفی در پیست اتومبیلرانی برگزار می
کنیم.
ناظمی در ادامه پیشنهاد داد تا در راستای اعتلای فرهنگ رانندگی، برنامه‌های آموزشی با مشارکت ایران خودرو و فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی در بسترهای متنوع برگزار شود و این اقدام را در راستای کمک به مسوولیت‌های اجتماعی ایران خودرو دانست.
ناظمی گفت: پنجاه و هفت سالگی پیکان را همراه با سی امین سالگرد تاسیس فدراسیون جشن خواهیم گرفت.
رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی همچنین پیشنهاد داد:ایران خودرو محصولات خود را در کلاس های مختلف و با حضور قهرمانان فدراسیون در مسابقات سرعت که هرساله برگزار می شود شرکت دهد و از این طریق، محصولات خود را با محصولات سایر خودروسازان وارد میدان رقابت کند.
ناظمی خاطرنشان کرد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، به عنوان یک نهاد ملی و عمومی غیردولتی، آماده همکاری با گروه صنعتی ایران خودرو در راستای ارتقای تصویر ذهنی جامعه نسبت به این خودروساز است، هم‌چنین آماده هستیم تا در فدراسیون، مسابقات خانوادگی برای خانواده کارگران عزیز ایران خودرو که با جان و دل صنعت کشور را رونق می بخشند و ممنون تک تک آن‌ها هستیم، برگزار کنیم.