ایرجی رئیس هیات هرمزگان: حسین احمدی از همان کودکی توانایی هایش را ثابت کرده بود/ چندی پیش کوچه محل سکونت حسین احمدی، به نام این قهرمان بندر عباسی قرار گرفت

ایرجی رئیس هیات هرمزگان: حسین احمدی از همان کودکی توانایی هایش را ثابت کرده بود/ چندی پیش کوچه محل سکونت حسین احمدی، به نام این قهرمان بندر عباسی قرار گرفت

شهریار ایرجی رئیس هیات موتوسواری و اتومبیلرانی هرمزگان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در خصوص حضور کراس سوار بندرعباسی در مسابقات جهانی گفت: آقای علیرضا حسین احمدی از شش سالگی موتورسواری را در کلاس ۶۵ سی‌سی شروع کرد و همان زمان بنده به عنوان رئیس هیات در خدمت عزیزان بودم و با توجه به مخالفت هایی که در خصوص کم سن و سال بودن وجود داشت، از ایشان حمایت کردیم. در مسابقات اولیه هم توانایی های خودش را ثابت کرده بود، در کلاس های ۶۵ و ۸۵ در مسابقات یزد و اصفهان کسب مقام کرد.

ایرجی گفت: در فصل خنک، ورزشکاران استان هرمزگان در بندر خمیر و قشم تمرین می کنند، اما در فصل گرما پیست ثابتی در بندرعباس نداریم که شبها نور داشته باشد و این جوان خوب، با حمایت خانواده اش در پیست ثامن شهر مشهد تمرین می کند.
علیرضا حسین احمدی پشتکار خوبی دارد، بسیار باهوش، با استعداد و مردم دار و با معرفت ورزشکاری است.
هیات موتورسواری و اتومبیلرانی هرمزگان تا جایی که توان و امکانات داشته از همه ورزشکاران حمایت کرده است، تجلیل ها و تقدیر ها و... چندی پیش با هماهنگی شورای شهر، کوچه محل سکونت ایشان را به نام خود ایشان قهرمان موتورسواری هرمزگان ثبت شد و این اقدام برای ایجاد انگیزه برای این موتورسوار ودیگر ورزشکاران انجام دادیم.

رئیس هیات هرمزگان در پایان گفت: متاسفانه اسپانسری برای موتورسواری در هرمزگان و بندرعباس نیست و از همین امروز پیگیر این مساله خواهیم بود بتوانیم حمایت های بیشتری انجام شود و اسپانسری از طرف اداره کل و استانداری بگیریم سعی میکنیم از این به بعد ورزشکاران در کلاس های آموزشی فدراسیون و کلاس های پیشرفته تر حاضر شوند و این حضور تاریخی در مسابقات بین المللی انگیزه ای برای سایر ورزشکاران باشد.