رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی بوشهر: شرایط برای برگزاری راند دوم مسابقات موتورکراس در بوشهر فراهم است/ فدراسیون برنامه‌ریزی خوبی برای برگزاری مسابقات دارد

مهدی شمسی : شرایط برای برگزاری راند دوم مسابقات موتورکراس در بوشهر فراهم است/ فدراسیون برنامه‌ریزی خوبی برای برگزاری مسابقات دارد

مهدی شمسی رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان بوشهر در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون درخصوص شرایط بوشهر برای میزبانی از مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور اظهار داشت: هیات استان و شهرستان بوشهر آمادگی کامل برای برگزاری دومین راند مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور را داریم. مسئولین کمیته و فدراسیون نیز بازدیدی از وضعیت پیست موتورکراس بوشهر داشتند و به زودی ارزیابی خود را از شرایط پیست اعلام خواهند کرد.

وی افزود: بعد از اعلام نظر فدراسیون ما اقدامات بعدی را برای برگزاری مسابقات انجام می‌دهیم و بوشهر را برای میزبانی از ورزشکاران موتورکراس آماده خواهیم کرد. این دور از مسابقات که در بوشهر برگزار می‌شود فقط در بخش آقایان برگزار می‌شود.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان بوشهر درخصوص وضعیت رشته موتورکراس در این استان خاطرنشان کرد: ما در بوشهر ورزشکاران خوبی داریم که در رشته کراس فعالیت می‌کنند و استقبال از این رشته زیاد است. ورزشکاران ما در مسابقاتی که در سطح کشور برگزار می‌شود نیز اکثرا شرکت می‌کنند و سعی خواهیم کرد در این دور از مسابقات نیز بتوانیم میزبان خوبی باشیم و مسابقات به بهترین شکل برگزار شود.

شمسی در پایان با اشاره به ازسرگیری مسابقات در کشور اظهار داشت: با مدیریت و برنامه‌ریزی مجموعه فدراسیون شاهد برگزاری مسابقات کمیته‌های مختلف در کشور هستیم و همین امر باعث شده که روحیه و نشاط به ورزشکاران بازگردد.