English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 با حضور اعضای مجمع انتخاباتی استان:

رئیس جدید هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه انتخاب شد

مسعود قلعه سفیدی با کسب ۹ رای از مجموع ۱۴ رای ماخوذه به مدت ۴ سال به عنوان رئیس جدید هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، به نقل از اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه، روز سه شنبه ۱۲ تیرماه، مجمع انتخابات هیات موتور سواری واتومبیلرانی استان کرمانشاه با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و سایر اعضای مجمع برگزارشد.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این مجمع با اشاره به استقبال جوانان از رشته های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی، گفت: باید تلاش کنیم نگاه مسئولین را به این رشته های ورزشی مثبت کنیم.
محمود صیدانلو رشته موتورسواری و اتومبیلرانی را رشته ای خاص و متفاوت از سایر رشته های ورزشی خواند و اظهار کرد: به دلیل سختی ها و چالش هایی که این رشته دارد، در مجمع انتخابات هیات های اکثر شهرستانها شاهدیم تنها یک نفر و یا به صورت معدود دو نفر کاندیدای تصدی ریاست هیات می شوند.
وی ادامه داد: موتورسواری و اتومبیلرانی رشته سختی است که رویکرد اجتماعی و فرهنگی نیز دارد.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه متاسفانه برخی از مسئولین رویکرد این ورزش را امنیتی می دانند درحالی که اینگونه نیست، افزود: ابتدا باید نگاه مسئولین ملی و استانی را به این رشته به نگاهی مثبت تبدیل کنیم.
صیدانلو موتورسواری واتومبیلرانی را رشته ای مظلوم در ورزش کشور توصیف کرد و گفت: امروز این رشته مطالبه عمومی جوانان ما شده، بطوریکه در مسابقات مختلفی که در فضاهای باز و بدون سکو برگزار می کنیم حتی با وجود نبود زیرساخت های جهت ارائه خدمات، شاهد حضور پررنگ مردم و خصوصا جوانان هستیم، لذا ضروری است مسئولین به آن توجه نشان دهند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 13 تير 1397 - 10:22

کد:76684-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.