English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 بازدید شراینر از اولین پیست فرمول یک ایران/ به رانندگان ایرانی ایمان دارم

عضو کمیسیون پیست و ایمنی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) که روز یکشنبه وارد تهران شده بود، با حضور در سرزمین ایرانیان از اولین پیست فرمول یک ایران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی شراینر، روز گذشته جهت تایید پیست کارتینگ سرزمین ایرانیان بر اساس استانداردهای جهانی و همچنین تست و تایید مرحله اول پیست فرمول یک در این مجتمع تفریجی-ورزشی حاضر شد و از قسمت های مختلف آن بازدید کرد. وی همچنین، بعد از ظهر روز دوشنبه بیست و یک اسفند، ضمن حضور در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با محمودصیدانلو دیدار کرد.
شراینر در نشستی که با حضور رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری برگزار شد، ضمن ابراز رضایت از احداث پیست بین المللی پرند گفت: از تمام زحماتی که مجموعه مدیریت سرزمین ایرانیان برای احداث این پیست کشیدند و حمایت فدراسیون تشکر میکنم، این راه درستی است که بتوانیم ورزش های موتوری را در ایران تقویت کنیم. واقعا راه درستی را در پیش گرفته اند. همیشه لازم نیست که از پله های بالایی شروع کنیم و راه درست این است که از پایه ها شروع کنیم و این راه را ادامه بدهیم. پیست آی لند با همولوگیشن جهانی ما را به اهداف بلندمان در FIA که بر روی ایمنی و آموزش تمرکز دارد خواهد رساند.
او افزود: امروز این فرصت را داشتم که به طور کامل از این پیست بازدید کنم. واقعا در نوع خودش یک پیست عالی و بزرگی است. فکر می کنم فرصت خوبی را در اختیار ما می گذارد که از بخش کارتینگ و آموزش شروع کنیم و ورزش های موتوری را گسترش بدهیم. ایمان دارم که رانندگان ایرانی در سال های آینده در رده های بالا دیده خواهند شد. از همه افرادی که از این ورزش حمایت میکنند تشکر می کنم و بهترین ها را برای شما آرزو دارم.


تاريخ  ارسال:سه شنبه 22 اسفند 1396 - 14:28

کد:72648-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.