English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 در سمینار علمی تخصصی مسوولان فرهنگی فدراسیونها

مسوول کمیته فرهنگی فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی: این سمینار اولین برنامه جامع و موثر در مسیر انسجام بخشی و هم افزایی فعالیتهای فرهنگی در بدنه ورزش کشور است.

مهوش صداقی تبار در گفتگوی کوتاهی این سمینار را اولین برنامه جامع و موثر در مسیر انسجام بخشی و هم افزایی فعالیتهای فرهنگی در بدنه ورزش کشور خواند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سمینار علمی تخصصی مسوولان فرهنگی فدراسیونها، مجموعه ها و باشگاه های فرهنگی ورزشی کشور با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزارشد.
در حاشیه این سمینار که شامل برگزاری کارگاه های علمی تخصصی حوزه فرهنگ می شد مهوش صداقی تبار در گفتگوی کوتاهی این سمینار را اولین برنامه جامع و موثر در مسیر انسجام بخشی و هم افزایی فعالیتهای فرهنگی در بدنه ورزش کشور خواند.
مسوول کمیته فرهنگی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه با اشاره به فدراسیونها، مجموعه ها و باشگاه های ورزشی گفت: ظرفیتهای بسیار بالایی در حوزه اجرایی فعالیتهای فرهنگی در این مجموعه ها وجود دارد که باید از شکل بالقوه به بالفعل در بیایند تا بیشتر از گذشته در خدمت فعالیتهای فرهنگی جامعه ورزش قرار گرفته و موثر تر نقش آفرینی کنند.
وی مناسبتی شدن و در حد سخنرانی ماندن فعالیتهای فرهنگی را سطحی شدن نگاه به مقوله فرهنگ در ورزش خواند و ادامه داد: برنامه های فرهنگی باید با نگاه عمیق تری نسبت به گذشته طراحی شده و به اجرا دربیایند تا بتوان به آثار مثبت آن در جامعه دست پیدا کرد.
صادقی تبار گفت: مسوول فرهنگی در هر دستگاه یا مجموعه ای خود باید بتواند نمونه ای از یک شخصیت فرهنگی با رعایت اخلاقیات، شئونات و در عین حال دارای تخصص این حوزه باشد.
ایشان بیان داشت وزارت ورزش و جوانان می تواند با نگاه استراتژیک و سیاستگذار برنامه های فرهنگی را برنامه ریزی کرده و فدراسیونها به عنوان بازوان اجرایی با توجه به ظرفیتهای ورزش تخصصی خود این برنامه ها را کامل کرده و به اجرا در بیاورند.
مسوول کمیته فرهنگی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پایان گفت: با توجه به سابقه حضور خود در این حوزه، نگاه و توجه مسوولین فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در سالهای اخیر را از بهترین وتاثیرگذارترین توجهات دیده ام که خون تازه ای به بخش فرهنگ ورزش دمیده. امیدوارم این نگاه مستمر و ادامه دار باشدتاريخ  ارسال:يكشنبه 13 اسفند 1396 - 15:34

کد:71635-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.