English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 نشست صمیمانه رئیس فدراسیون با اعضای کمیته کلاسیک

صیدانلو: تمام تلاش خود را در دفاع از حقوق دارندگان خودروهای تاریخی و کلاسیک بکار خواهیم گرفت

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه دیدارهایش با اعضای کمیته های مختلف فدراسیون، روز گذشته در پیست اتومبیلرانی آزادی میزبان بخشی از اعضای کمیته کلاسیک بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این دیدار که با حضور مسئولین کمیته کلاسیک برگزار شد، محمود صیدانلو ضمن خیر مقدم به اعضا و علاقمندان خودروهای کلاسیک و تاریخی از تجربه و ثمره مثبت برگزاری اینگونه جلسات بدون واسطه و آزاد در طول دوران مدیریتی خود سخن گفت و بیان کرد: با این جلسات می توان بسیاری از سوء تفاهمات را برطرف کرد و می توان با استفاده از نظر و تجربیات شرکت کنندگان به راهکارهای مناسبی برای پیشبرد اهداف مورد نظر جامعه اتومبیلرانی دست پیدا کرد.
بعد از سخنان ابتدایی رئیس فدراسیون، جلسه با پرسش های اعضای حاضر در جلسه ادامه یافت که عمده مطالب مطرح شده مربوط به نحوه اطلاع رسانی اخبار از سوی کمیته کلاسیک ، نوع هماهنگی در برگزاری همایش های کلاسیک و تعامل با مجموعه کلاسیک داران، برخورد با افراد سودجو در این حوزه، اختیارات کانون و فدراسیون در حوزه کلاسیک و مسایل مربوط به پیش نویس آیین نامه صیانت از خودروهای تاریخی بود که بیشترین وقت جلسه را به خود اختصاص داد. در این جلسه صالح خو رئیس کمیته کلاسیک و سایر مسئولین کمیته درمورد موارد مطرح شده دیدگاه خود را بیان داشته و با حاضرین به بحث و گفتگو پرداختند.
اما در ادامه صیدانلو نیز پس از شنیدن نظرات اعضا و مسئولان کمیته به بررسی موضوعات مطرح شده پرداخت، رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افزود: کانون اتومبیلرانی و جهانگردی و فدراسیون همه باید در یک جهت حرکت کنند، زیرا هر دو متولی بخشی از خدمات اتومبیلرانی به جامعه هستند و با ظرفیتهای موجود خود می توانند قدمهای مثبتی بردارند، صیدانلو در خصوص آیین نامه صیانت از خودروهای تاریخی به تشریح موضوع و جلسات برگزار شده از ابتدای مدیریتش تا به امروز پرداخت و سوء تفاهمات و مباحث مطرح شده را مردود اعلام کرد، وی تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق مجموعه داران و علاقمندان به خودروهای تاریخی و کلاسیک بکار خواهد گرفت و در جلسات آتی با مسولان کمیته کلاسیک سایر موضوعات را پیگیری خواهد کرد تا این کمیته فعال تر و پویاتر از گذشته همچنان بکار خود ادامه دهد.


تاريخ  ارسال:چهارشنبه 13 دي 1396 - 15:25

کد:68560-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.