English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 قهرمانان دومین دوره مسابقات سرعت استان اصفهان اعلام شدندبه گزارش روابط عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، احمد بازوبندی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: دومین دور از ۴ مرحله پیش بینی شده مسابقات اتومبیلرانی سرعت، قهرمانی استان اصفهان در سال جاری، روز جمعه 12 آبان با حضور قهرمانان برجسته استان به میزبانی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، زیر نظر کمیته سرعت این هیئت برگزار شد.این رویداد هزار نفر از مردم ورزش دوست اصفهان،در محل پیست نقش جهان به تماشای مسابقات پرداختند و پور محمد شریعتی نیا عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، با حضور خود و هیئت همراه، در پیست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، همراهی و همدلی خود و شورای اسلامی شهراصفهان را به مردم و ورزشکاران ابراز کردند.

وحید حق شناس مسئول کمیته سرعت هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: در این رقابت شرکت کنندگان در۴ کلاس پراید اختصاصی، پژو اختصاصی، بی پی، و آزاد شرکت کردند.

وی افزود، روز پیش از مسابقه،شرکت کنندگان به تایم گیری پرداختند و ترتیب ایستادن ورزشکاران در خط استارت مستلزم کسب کمترین زمان در پنج شنبه بوده است.
او در ادامه گفت، این مسابقه از ساعت 9:30 صبح شروع شد و پس از برگزاری افتتاحیه مسابقه و بازدید کمیته فنی، اتومبیلرانان به ترتیب اعلام کلاس خود در خط استارت مسابقه حاضر شدند.

حق شناس اضافه کرد، خوشبختانه این دوره از مسابقات حادثه ای در برنداشت و تمام شرکت کنندگان با اختلاف کمی نسبت به هم جایگاههای قهرمانی را تصاحب کردند.

وی همچنین افزود،در پایان به نفرات برگزیده حکم و کاپ قهرمانی استان اهدا شد و نسبت به معرفی برگزیدگان به مسابقات کشوری اقدام میشود.
لیست نفرات برگزیده به ترتیب کلاس
🔴کلاس پراید اختصاصی
نفر اول مهرداد صفری
نفر دوم لیلا پیکانپور
نفر سوم محسن شیروانی
🔴کلاس آزاد
نفر اول مهدی صحافی
نفر دوم کیوان صادق زاده
نفر سوم علی بهرامی
🔴کلاس بی پی
نفر اول:علی شیرزاد
نفر دوم:کیوان صادق زاده
نفر سوم:ستار نساج
کلاس پژو به علت اعتراض شرکت کنندگان و صلاحدید داوری،پس از بررسی و جلسه کمیته داوران در هفته آتی اعلام خواهد شد.تاريخ  ارسال:شنبه 13 آبان 1396 - 14:01

کد:60508-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.