English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 صیدانلو در نشست صمیمی با کارکنان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی؛

از تمام ظرفیتها برای رسیدن به اهداف فدراسیون استفاده خواهیم کرد

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در جمع کارکنان این مجموعه، حرکت رو به جلوی فدراسیون را در خرد جمعی و پرهیز از منافع فردی و دوری از حواشی دانست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، محمود صیدانلو در نشستی که به مناسبت گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند، در جمع کارکنان این فدراسیون برگزار شد، ضمن تبریک این ایام اظهار داشت: برای استفاده بهینه از ظرفیت ها و فرصت های موجود در هر نظام اداری، روش مدیریت سنتی، دیگر پاسخگو نیست و باید شیوه مدیریت جدید و نویی را پیش گرفت که مهمترین اساس آن استفاده از افراد نوگرا و خلاق و تصمیم گیری با تکیه بر خرد جمعی است، وی اذعان داشت در یک نظام اداری اگر مدیر و یا اعضائ آن احساس کنند همه چیز را می دانند، در اصطلاح گرفتار تله هوشی شده و این آفت بزرگی است که باعث ایجاد توقف در حرکت هر مجموعه ای است.
محمود صیدانلو ادامه داد: در گذشته اعتقاد بر این بود که سرمایه زمین و یا ابزارآلات است، اما اکنون بر همه ثابت شده سرمایه اصلی دانش و اطلاعات است و این ایـده ها هستند که تولید ثروت می کنند و هر شخصی که بتواند تجربیات خود را به دانش تبدیل کند و در اختیار دیگران قرار دهد به ثروتی بزرگ دست خواهد یافت که تاثیر آن در تمام سطوح زندگی اش نمایان می شود، البته باید خود را نیز پالایش کند تا بتواند بشنود و از تجربیات دیگران نیز استفاده کند.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، ضمن قدردانی از افرادی که خالصانه برای پیشرفت رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی تلاش کرده اند، گفت: من هم تمام توان خود را به کار خواهم بست تا به تعهدی که به جامعه موتورسواری و اتومبیلرانی داده ام پایبند باشم و از تمام ظرفیتها برای رسیدن به این هدف استفاده خواهم کرد.
صیدانلو با اشاره به اینکه در طول این مدت به غیر از برگزاری مسابقات داخلی توانستیم کارهای بزرگی از جمله مجوز فعالیت موتورسواری بانوان، تصویب آیین نامه اختصاصی باشگاه ها، برگزاری مراسم تجلیل از قهرمان و پیشکسوتان، آمادگی و اعزام تیم ملی موتور کراس به مسابقات جهانی انگلیس، آمادگی و اعزام تیم ملی دریفت به اولین دوره از مسابقات جهانی در کشور ژاپن، برگزاری رالی خاورمیانه در سال 2015 و 2017 شیراز و آماده سازی یک خودروی رالی با تمام تجهیزات و پشتیبانی برای شرکت در مسابقه رالی خاورمیانه، از تعاملات صورت گرفته با دو وزارتخانه برای بازسازی پیست اتومبیلرانی و ساخت پیست های استاندارد در دیگر استانها خبر داد.
در پایان رئیس فدراسیون ضمن تبریک مجدد این هفته و روز کارمند برای همه افرادی که در جهت رسیدن به اهداف والا از دانش خود استفاده می کنند، آرزوی موفقیت نمود.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 5 شهريور 1396 - 09:32

کد:38485-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.