English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 آخرین خبرها از مسابقات رالی خاورمیانه ( مرک ) در شیراز

انتخاب راننده و کمک راننده ایرانی رالی خاورمیانه توسط کمیته فنی انجام می شود

با هر چه نزدیک تر شدن به شروع رقابت های رالی خاورمیانه موسوم به مرک به میزبانی شیراز تمامی برنامه های دیگر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تحت الشعاع این رویداد بین المللی قرارگرفته است که برای سومین بار قرار است از سوی ایران برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی درست بعد از تعطیلات سال جدید بود که با تاکید رئیس فدراسیون و تشکیل ستاد برگزاری مسابقات در تهران و شیراز و انتخاب سینا سعیدی به عنوان مسئول برگزاری این رویداد فعالیت ها آغاز و شکل جدی تری بخود گرفت.
ارسال دعوتنامه به کشورهای مختلف و هماهنگی با FIA و استقبال تعدادی از کشورهای اروپایی و منطقه و از همه مهم تر شرکت دادن یک ماشین ایرانی برای نخستین بار در رالی خاورمیانه و بازدید هانی شعبان نایب رئیس فدراسیون سوریه و کلرک مسابقات از مسیر برگزاری رالی و جلسات متعدد در این خصوص ، نشان از عزم جدی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در برگزاری هر چه مطلوب تر این رویداد در مقایسه با دوره های گذشته داشت.
در حالی که آماده سازی ماشین ایرانی به یکی از شرکت های معتبر و با تجربه از کشور ترکیه بنام توک اسپرت سپرده شد و نمایندگان آنان هم در یکی از تورهای رالی ایران ضمن بازدید از کشورمان گفت و گوهایی با دکتر صیدانلو رئیس فدراسیون داشتند ، قول همه گونه همکاری را با گروه ایرانی شرکت کننده داده اند.
از سوی دیگر انتخاب راننده و کمک راننده ایرانی هم با وسواس زیاد به شورای کمیته فنی رالی سپرده شد تا آنان با توجه به شناخت دقیق موقعیت رانندگان ایرانی نفرات منتخب خود را به فدراسیون معرفی کنند.
تاکنون حضور تیم هایی از جمهوری چک ، عمان ، قطر و لبنان و ایران در این رقابت ها قطعی شده است . این مسابقات طی روزهای 23 تا 25 شهریورماه به میزبانی شهر شیراز انجام خواهد شد و میهمانان ویژه ای هم برای حضور در آن دعوت شده اند.


تاريخ  ارسال:دوشنبه 30 مرداد 1396 - 14:35

کد:37485-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.