English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 کمیته کوتاه قامتان هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز راه اندازی شد.

با توجه به اهمیت گسترش ورزش و ایجاد انگیزه برای رقابت سالم در بین اقشار مختلف و بر اساس نیازسنجی ها و بررسی های انجام شده ، اردشیر درویشی، رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز، کمیته کوتاه قامتان این هیات را راه اندازی کرد.درویشی در این خصوص اظهار داشتند:«هدف ؛ گسترش و نهادینه کردن ورزش در فرد فرد جامعه است و سعی داریم زمینه های مناسبی فراهم کنیم تا همه علاقه مندان به ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی بتوانند به صورت هدفمند به این رشته ورزشی مهیج و نشاط انگیز بپردازند، کمیته کوتاه قامتان هم با این انگیزه به وجود آمد که این عزیزان بتوانند ورزش مورد علاقه خود را با جدیت ادامه دهند و انشالله با برگزاری مسابقات کشوری و انجام تمرینات مستمر، راهگشای جذب سایر اقشار به این ورزش باشند».
بر همین اساس رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز، شهریار شریعت پوری را به عنوان رئیس کمیته کوتاه قامتان هیأت منصوب و معرفی کردند.اردشیر درویشی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای شریعت پوری بیان کرد: شرایط تمرین و مسابقه برای این عزیزان، مانند سایر ورزشکاران هیأت است. انشالله که بتوانیم برای این بزرگواران تسهیلات ویژه ای نیز فراهم کنیم.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 18 مرداد 1396 - 13:44

کد:36478-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.