English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 برنامه های کمیته موتور ریس هم با حضور رئیس و دبیر فدراسیون بررسی شد

توجه به مباحث آموزشی و حضور در رویدادهای آسیایی و جهانی الویت های اصلی سال 96

در ادامه ارزیابی برنامه های کمیته های مختلف فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در سال جاری ، عصر روز یکشنبه 20 فروردین ماه بعد از موتورکراس ، نوبت به کمیته موتور ریس رسید تا مسئولان آن در نشستی با حضور رئیس و دبیر فدراسیون برنامه های خود را در سال 96 تشریح کنند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این نشست که محمود صیدانلو و شهزاد کیانی رئیس و دبیر فدراسیون ، مصدقیان مدیر تیم های ملی ، امیرحسین خاکسار رئیس کمیته موتور ریس ، تومیچ بانوسیان و سهند دلداده همکارانش به همراه مختارزاده نماینده امورمالی حضور داشتند ، دستورکار جلسه مرور عملکرد سال گذشته ، بررسی تقویم سالجاری و همچنین ارزیابی زمینه های حضور تیم های موتور ریس در مسابقات آسیایی و جهانی بود .
در این جلسه ابتدا رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تلاش دست اندرکاران کمیته موتور ریس و همچنین حضور فعال دبیر فدراسیون را درمسابقات مختلف ستود و گفت : مسابقات سال گذشته این کمیته چه از نظر کمی و کیفی پیشرفت قابل توجهی نسبت به گذشته داشت . وی همچنین از مسئولان این کمیته خواست تا برای استمرار موفقیت ها آنالیز خوبی از استان ها در زمینه تعداد ورزشکاران و امکانات داشته باشند تا با برنامه ریزی قوی تر ، زمینه ساز شکوفایی هرچه بیشتر در این رشته شوند .
در ادامه جلسه هم شهزاد کیانی دبیر فدراسیون با تائید دیدگاه رئیس فدراسیون مبنی بر حاکمیت نظم و انضباط در مسابقات موتور ریس ، انسجام تیمی این گروه را خوب خواند و گفت : آنها به نحو مطلوب برنامه های سال 95 را به پایان بردند و خوشبختانه مربی ایتالیایی با آمدن به ایران توان ورزشکاران این رشته را دید و روی موفقیت دو سه ورزشکار در مسابقات بین المللی صحه گذاشت .
امیرحسین خاکسار رئیس کمیته موتور ریس با تشکر از نگاه ویژه ریاست فدراسیون نسبت به عملکرد این کمیته اظهار داشت : در تمامی 5 راند مسابقاتی که سال 95 داشتیم با وجود نواقصی که در پیست بود و برخی هم برطرف شد ، از نظر کیفی و کمی و همچنین قانونمندی پیشرفت خوبی داشتیم و حضور مربی ایتالیایی هم از جمله دستآوردهای خوب کمیته بود . وی در ادامه خواستار واردکردن موتورهای 125 سی سی و واگذاری بحث آموزش طی تفاهمنامه ای به خود این کمیته شد و اعلام داشت با رایزنی صورت داده مربیان ایتالیایی که برای برگزاری کلاس های آموزشی به بحرین و قطر در منطقه سفر می کنند گفته اند می توانند یک روز را در هم در تهران کلاس آموزشی داتشته باشند .
سپس برنامه های فدراسیون آسیا و جهانی این رشته بررسی شد که در نهایت پس از بحث و تبادل نظر مصوب شد تا تیم های ملی موتورریس در تیرماه از نزدیک در ژاپن مسابقات جهانی را مشاهده کنند و در در مسابقات آسیایی هند و تایلند که در ماههای آبان و آذر برگزار می شود ، حضور یابند .


تاريخ  ارسال:دوشنبه 21 فروردين 1396 - 12:06

کد:16415-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.