English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 دیدار کارکنان با رئیس فدراسیون

تکریم ارباب رجوع اولویت اول مجموعه فدراسیون است

نشست فصلی رئیس فدراسیون موتورسواری با کارکنان ستادی این فدراسیون روز سه شنبه 14 دی ماه با حضور رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این جلسه روند کاری و امور جاری فدراسیون مورد بررسی قرار گرفت. صیدانلو رئیس فدراسیون با اشاره به اینکه تا قبل از این فدراسیون در دو بخش موتورسواری و اتومبیلرانی فعالیت می کرد گفت:" با کسب کرسی بین اللملی FIVA (فدراسیون جهانی وسایل نقلیه تاریخی) و دریافت نمایندگی انحصاری این فدراسیون، از این به بعد باید تلاش بیشتری کنیم تا ازقافله پیشرفت عقب نمانیم ". وی افزود: با توجه به نگاه جامعه و وزارت ورزش به این رشته ها رویکرد حرکتی فدراسیون باید با روندی نو و استوار همراه باشد.محمود صیدانلو با تاکید بر اینکه شخصیت ذاتی هر مجموعه را نوع برخورد کارکنانش با ارباب رجوع مشخص می کند، تکریم ارباب رجوع را از وظایف و اولویت نخست مجموعه فدراسیون دانست و از زحمات کارکنان در بخشهای مختلف قدردانی کرد.
در ادامه شهزاد کیانی دبیر فدراسیون نیز با اشاره به اینکه تقویم ورزشی و برنامه عملیاتی فدراسیون برای سال 96 تدوین شده و همینطور آیین نامه های فنی و برگزاری و ایمنی مسابقات در مراحل پایانی تصویب قرار دارد، اذعان داشت که مجموعه کنونی فدراسیون در بخش ستادی از افراد صدیق و متخصص می باشند و از زحمات همه همکاران در انجام امور محوله تقدیر کرد.
در ادامه جلسه هم کارکنان حاضر در نشست دیدگاه های خود را در خصوص روند حرکتی فدراسیون تا پایان سال جاری و همچنین برنامه ریزی برای سال آینده ابراز داشتند که نظرات آنان مورد استقبال رئیس فدراسیون واقع و برای بررسی هرچه بیشتر به بخشهای مربوطه ارجاع داده شد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 15 دي 1395 - 13:27

کد:10309-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.