جزئیات خبر

مسابقه مهارت های فردی موتورهای سنگین در استان کرمانشاه برگزار شد.
با استقبال و حضور موتور سواران :

مسابقه مهارت های فردی موتورهای سنگین در استان کرمانشاه برگزار شد.

مسابقات مهارت های فردی موتورسواری با حضور نزدیک به 25 شرکت کننده در استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان ، این مسابقه روز 27 دی ماه در دو کلاس ۴۰۰ سی سی و ۱۰۰۰ سی سی برگزار ​و در کلاس ۴۰۰ سی سی محمد امین منصوبی با زمان ۴۶/۱۶ اول ​، امین فرهادی با زمان ۴۷/۶۵ دوم و سجاد نورانی با زمان ۵۱/۷۴ سوم شدند.
در کلاس ۱۰۰۰ سی سی نیز میثم منصف با زمان ۵۴/۰۵ و محمد مهدی رمضانی با زمان ۵۵/۸۹ ​سکو های اول و دوم مسابقات را بدست آورند.
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه  با بیان اینکه این مسابقات با هدف افزایش مهارت‌های فردی موتور سواران برگزار می‌شود گفت: در تلاشیم تا با برگزاری مسابقات متنوع جوانان را به سمت این ورزش مهیج جذب کنیم تا زیر نظر مربیان مجرب و در محیط امن بتوانند تجربه خوبی از سرعت و مهارت را تجربه کنند.
کرانی گفت: کرمانشاه پتانسیل بالایی از جوانان با استعداد دارد و برنامه ریزی کردیم تا موتور سواران جوان و با استعداد را شناسایی کنیم و با تقویت مهارت آن‌ها را برای حضور در میادین ملی آماده کنیم.
به گفته رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه این مسابقات برای ترویج استفاده موتور سواران از کلاه ایمنی با شعار کلاه ایمنی ضامن سلامتی برگزار شده است.
وی همچنین گفت: در ورزشگاه ۱۵ خرداد جوانان علاقه مندان می‌توانند در کلاس‌های آموزشی حرکات نمایشی و کلاس ریس شرکت کنند.

اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی