جزئیات خبر

بزرگترین پیست اتومبیلرانی غرب کشور تا پایان  سال به بهره برداری می رسد.

بزرگترین پیست اتومبیلرانی غرب کشور تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در دیدار با اعضای هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه گفت: هفته تربیت بدنی فرصتی برای ترویج فرهنگ ورزش در بین جامعه است و باید از این فرصت برای همگانی شدن ورزش بهره برد.
صابر رحیمی ورزشکاران را الگوی جامعه دانست و عنوان کرد: رسالت و نقش جامعه ورزشی اهمیت بسیاری دارد و می توانند با منش جوانمردی خود جامعه را به‌ سوى اخلاق و معنویت سوق دهند.
وی گفت: کار ارزشمندی که هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه در حادثه سیل فروردین ماه انجام داد نمونه بارزی از حضور ورزشکاران برای کمک به هم نوعان خود در جامعه است که بر گرفته از همین اخلاق جوانمردی است.
رحیمی با اشاره به اجرای 137 پروژه ورزشی در استان کرمانشاه گفت:با توجه به علاقه بسیار جوانان به این رشته و فراهم آوردن محیطی امن برای نشاط جوانان و گسترش فرهنگ اتومبیلرانی  بزرگترین پیست اتومبیلرانی غرب کشور تا پایان  سال به بهره برداری می رسد.
وی گفت: با پیگیری های انجام شده اعتبار این پروژه جذب شده و برای ساخت این پیست اختصاص می یابد و کرمانشاه می تواند میزبان شایسته ای برای رقابت های کشوری باشد.
وی افزود: مشاركت و همراهي هيأت اتومبيلراني و موتورسواري در تمامي رويدادهاي اجتماعي، فرهنگي، مذهبي و همدلي در بحران هاي قابل تقدير است حضور فعالانه ورزشكاران اين هيأت در كمك رساني زلزله، سيل، مراسم هاي مذهبي و فرهنگي و خادمي عاشقان حسيني در مراسم پياده روي اربعين همگي نشان از توانمندي و سطح مشاركت بالاي شماست.
رحیمی بیان کرد: تسريع در فرآيند اجراي پيست اتومبيلراني و موتورسواري را بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته در دستور كار داريم و اميدوارم راه اندازي اين پيست ضمن ايجاد شادي و نشاط در جوانان شرايطي را براي فعاليت حرفه اي نيز فراهم نمايد.
كراني رئيس هيأت  موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه نیز گفت: در نیمه نخست سال ورزشکاران این هیات را به مسابقات کشوری اعزام کردیم و شاهد کسب مدال عزیزان  در مسابقات بودیم امروز با همكاري ادارات شهرستانها توانسته ايم هشت هيأت فعال داشته باشيم. 

وی با اشاره به نیاز استان کرمانشاه برای احداث پیست موتور کراس و پیست اتومبیلرانی گفت: با احداث این پیست نیاز جوانان به ایجاد پیست استاندارد برای انجام تمرینات  بر طرف می شود و افراد علاقه مند و مستعد نیز می توانند در محیطی امن و استاندارد آموزش های لازم را فرا بگیرند و خانواده ها با آرامش خاطر فرزندان خود را راهی این ورزش کنند.

کرانی بیان کرد:پیست موتور کراس پیشرفت خوبی دارد و در صورت تکمیل آن سال آینده می توانیم میزبان المپیاد ورزشی در رشته موتور کراس باشیم.


اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی