آیین نامه اختصاصی تاسیس باشگاه های موتورسواری و اتومبیلرانی به تائید نهایی رسید

برآورده شدن یک آرزوی قدیمی توسط فدراسیون در کمیسیون ماده 5 

آیین نامه اختصاصی تاسیس باشگاه های موتورسواری و اتومبیلرانی به تائید نهایی رسید

با تایئد نهایی آیئن نامه تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی با تلاش چندین ماهه مسئولان فدراسیون و تصویب اجرایی شدن آن در آخرین نشست کمیسیون ماده 5 ، مانع بزرگی از پیش پای توسعه و رشد این ورزش بر داشته شد . اتفاق خوشایندی که می تواند زمینه ساز شکوفایی هر چه بیشتر رشته های مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی را در پی داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون، آیین نامه تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی پس از نزدیک به 40 سال انتظار روز دوشنبه 22 خردادماه در کمیسیون اصلی ماده 5 با بررسی های لازم به تائید نهایی رسید و از سوی وزارت ورزش و جوانان به ادارات کل ورزش و جوانان در استان ها ابلاغ خواهد شد. 
با این حرکت امید بخش که حالا یکی از آرزوهای قدیمی خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی محقق شده ، انتظار می رود با حضور علاقمندان و سرمایه گذاری بخش خصوصی و با وجود مهیاء بودن زمینه و نگاه جدی فدراسیون به برون سپاری کارها ، شاهد تحولات بهتری در تمامی بخش ها از جمله شکل گیری امکانات جدید سخت افزاری و نرم افزاری باشیم.
***آیین نامه مذکور را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:


آیین نامه اختصاصی تاسیس باشگاه های موتورسواری و اتومبیلرانی
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی