جزئیات خبر

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در کنار فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
سومین نشست کمیته برگزاری رالی خاورمیانه ( مرک ) برگزار شد

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در کنار فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

سومین نشست کمیته برگزاری رالی خاورمیانه ( مرک ) برگزار شد

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در کنار فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی 

سومین نشست کمیته برگزاری رالی خاورمیانه ( مرک ) به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد . 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این نشست که با حضور رئیس و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، مدیرکل و معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و اعضای کمیته برگزاری مسابقات برگزار شد، در نهایت پس از طرح موضوع و اهمیت انجام این رقابت ها در تهران، قرار شد که با تشکیل ستادهای عالی و اجرائی کارها برای شروع جدی تر فعالیت ها شتاب بگیرد . 
بر اساس این گزارش ابتدا صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به تشریح فلسفه برگزاری این رقابت ها پرداخت و گفت : رقابت های مرک از جمله رقابت های منطقه ای و مهمی است که در 4 تا 6 راند همه ساله از سوی فدراسیون جهانی FIA برگزار می شود و ایران میزبان یک راند این مسابقات در سه سال گذشته در شیراز بود و با وجود جا افتادن این رقابت ها در استان فارس برای آنکه این فرصت به سایر شهرها هم برسد و شاهد این رویداد بین المللی باشند ، همه این مشکلات را به جان خریدیم و تصمیم به انجام این مسابقات در تهران گرفتیم . 
وی افزود : ناظر فدراسیون جهانی برای بازدید مسیرها این هفته به تهران می آید و طبیعی است طبق روال و مقررات برای تعامل و هماهنگی در بخش های خدمات ، پشتیبانی ، لجستیکی و سایر موارد و تشکیل ستاد برگزاری می باید تعامل و تفاهم نامه ای میان اداره کل ورزش و جوانان هر استان میزبان و فدراسیون امضاء شود . 
در ادامه گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با استقبال از برگزاری این مسابقات در تهران آن را پروژه ای ملی قلمداد کرد و گفت : اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در تمامی موارد پای کار است و هماهنگی های لازم را با نهادهای ذیربط برای برگزاری هر چه مطلوب تر این رقابت ها فراهم می کند . 
رئیس کمیته رالی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی فدراسیون در ادامه این نشست خواستار هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان با شهرداری منطقه 22 در انجام مراسم افتتاحیه و اختتامیه در کنار دریاچه خلیج فارس شد که گل محمدی قول همه گونه همکاری و مساعدت در این زمینه و همچنین دیگر موارد از جمله فراهم آوردن اورژانس هوایی و ماشین های آتش نشانی را در طول برگزاری این رقابت ها در سرزمین ایرانیان ( آیلند ) داد . 
در خاتمه مقرر شد هر چه زودتر با تشکیل ستادهای عالی و اجرائی کارها با جدیت بیشتری دنبال شود . 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی