جزئیات خبر

اگر توپوگرافی منطقه اجازه دهد خودروهای آفرود آماده اعزام هستند
موتور کراس و خودروهای آفرود به تعداد 20 تا 30 دستگاه آماده داریم

اگر توپوگرافی منطقه اجازه دهد خودروهای آفرود آماده اعزام هستند

مسئول کمیته آفرود هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی اصفهان در خصوص حضور خودروهای آفرود در منطقه سقوط هواپیما گفت: باید از منطقه اطلاعاتی به ما داده شود تا متوجه شویم که ماشین های آفرود می توانند در منطقه حضور داشته باشند یا خیر، اما اگر شرایط به گونه ای باشد که خودروهای آفرودی در منطقه بتوانند حضور یابند برای کمک آمادگی کامل داریم.
مهدی منتظری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، اظهار کرد: هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی اصفهان آماده حضور در منطقه سمیرم است تا برای کمک رسانی شرایط را سهل تر کند.
وی افزود: البته باید از منطقه اطلاعاتی به ما داده شود تا متوجه شویم که ماشین های آفرود می توانند در منطقه حضور داشته باشند یا خیر، اما اگر شرایط به گونه ای باشد که خودروهای آفرودی در منطقه بتوانند حضور یابند برای کمک آمادگی کامل داریم و اگر منطقه تپه ای باشد خودروهای ما توانایی کمک بسیار خوبی دارند، اما همه این کمک ها منوط می شود به توضیح شرایط منطقه توسط یک نفر که کاملا ما را در جریان نوع توپوگرافی منطقه قرار دهد.
منتظری خاطرنشان کرد: موتور کراس و خودروهای آفرود به تعداد 20 تا 30 دستگاه آماده داریم و هرگاه که بخواهند می توانیم به آنها کمک کنیم.


 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی