جزئیات خبر

ساخت و ایجاد اماکن اقامتی برای ورزشکاران ایرانی یک نیاز ضروری است
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این نشست پیشنهاد داد

ساخت و ایجاد اماکن اقامتی برای ورزشکاران ایرانی یک نیاز ضروری است

ساخت و ایجاد اماکن اقامتی برای ورزشکاران ایرانی یک نیاز ضروری است 

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی که برای حضور در کنفرانس ورزشی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی FIA به مانیل فیلیپین سفر کرده بود ، با رایزن فرهنگی ایران در این کشور هم دیدار و گفت و گو کرد . 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، محمود صیدانلو در دیدار با جعفری ملک، رایزن فرهنگی ایران و بازدید از امکانات آن در مانیل درباره اهمیت تعاملات فرهنگی میان کشورها و اینکه ورزش خود یک مقوله فرهنگی و ابزار بسیار قوی در این راستا محسوب می شود، خواستار ارتباط نزدیک تر فدراسیون های ورزشی و رایزنی های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران شد.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این نشست پیشنهاد داد با توجه به وجود مشکلات محل اقامتی مناسب از نظر فرهنگی برای ورزشکاران کشورمان و همچنین هزینه های گزاف در کشورهای مختلف از جمله فیلیپین، بهترین راه حل این است سفارتخانه هایی که فضای مناسبی برای ساخت و ایجاد مکان های اقامتی دارند در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند که چه از نظر مالی و چه فرهنگی در نهایت بسود کشور باشد . 
رایزن فرهنگی ایران در مانیل با استقبال از این پیشنهاد عنوان داشت که حتما این موضوع را به اطلاع مقامات وزارت امورخارجه و همچنین سفیر ایران در فیلیپین خواهد رساند .


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی