جزئیات خبر

تهیه طرح چگونگی تردد و صدور پلاک ورزشی برای 200 نفر از ثبت نام کنندگان
ادامه جلسات ساماندهی موتورهای سنگین و مسابقه ای

تهیه طرح چگونگی تردد و صدور پلاک ورزشی برای 200 نفر از ثبت نام کنندگان

کارگروه طرح ساماندهی موتورهای سنگین و مسابقه ای با حضور اعضای و کارشناسان فنی امروز تشکیل جلسه داد.

به گزارش مافیری، جلسه کارگروه ساماندهی طرح تردد موتورهای سنگین و مسابقه ای امروز دوشنبه 31 شهریور ماه با حضور شهزاد کیانی سرپرست فدراسیون، مهدی کلایی مسئول حراست فدراسیون و کارشناسان فنی این بخش برگزارشد. 
بر این اساس با توجه به جلسات گذشته این کارگروه و پیگیری های به عمل آمده باتوجه به اینکه فراخوان این کارگروه در خصوص ثبت نام و دریافت مدارک از جمله گواهی سوپیشینه با استقبال خوبی از سوی ورزشکاران و علاقمندان به این رشته ورزشی مواجه شده، مقرر شد به منظور سرعت بخشیدن هر چه بیشتر به اجرای این طرح برای 200 نفر از ثبت نام کنندگان با توجه به بانک اطلاعاتی جمع آوری شده در چارچوب تفاهم نامه ای که از حدود چند ماه پیش با نیروی انتظامی در حال تهیه و تدوین می باشد، پلاک ورزشی با رعایت تغییر کاربری کارت عضویت آنها صادر گردد تا ضمن کنترل بیشتر فدراسیون بر عملکرد ورزشکاران اقدامات و خدمات سازمان یافته تری به ورزشکاران این رشته ورزشی ارائه گردد.
شهزاد کیانی سرپرست فدراسیون با تاکید بر جدیت و پیگیری فدراسیون در چند ماه گذشته در خصوص ساماندهی موتورهای سنگین افزود: تردد راحت و بدون دغدغه در چارچوب تعریف شده و کنترل شده یکی از مهمترین دغدغه ها و مطالبات ورزشکاران در طول سال های گذشته بوده که در طی این چند ماه گذشته و جلسات مختلفی که با ارگان های مربوطه داشتیم، روند خوبی در ساماندهی هر چه بیشتر داشتیم و امیدوارم با ادامه حمایت و همکاری نیروی انتظامی و شورای تامین استان برای 200 نفر از ثبت نام کنندگان به زودی پلاک ورزشی صادر کنیم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی