جزئیات خبر

نخستین نشست کارگروه ساماندهی اعطای امتیاز واردات موتورسیکلت برگزار شد

نخستین نشست کارگروه ساماندهی اعطای امتیاز واردات موتورسیکلت برگزار شد

جلسه کارگروه بررسی و ساماندهی امتیاز واردات موتورسیکلت با حضور مسئولان فدراسیون و نمایندگان حراست وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش مافیری، کارگروه بررسی و ساماندهی سیستم صدور مجوز و اعطای امتیاز واردات موتورسیکلت برای ورزشکاران پس از حدود دو سال عصر امروز 30 شهریور ماه با حضور شهزاد کیانی سرپرست فدراسیون، مسعود رهنما سرپرست نایب رئیسی، اثنی عشر نماینده اداره کل حراست وزارت ورزش و جوانان، محسن مختارزاده خزانه دار، مهدی کلایی مسئول حراست، حمید احمدی نیا سرپرست دپارتمان ارتباطات و بازاریابی، بهرام اعظمی نیا مسئول کمیته حقوقی فدراسیون برگزار شد.
در این جلسه پس از قرائت و بررسی دستورالعمل اجرایی اعطای امتیاز واردات موتور اعضا نقطه نظرات خود را در خصوص اصلاح آئین نامه و دستورالعمل، تهیه و تدوین یک سامانه جهت ثبت بانک اطلاعاتی و اتصال آن به سامانه تردد موتورسنگین اظهار کردند و با بیان برخی از مشکلات موجود به ارائه راهکار های مناسب جهت رفع آن پرداختند و مقرر شد در جلسه آینده پروسه تهیه پیش نویس آئین نامه جدید با ملاحظات دقیق و حساب شده آغاز گردد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی