جزئیات خبر

کارگروه ساماندهی اعطای امتیاز واردات موتورسیکلت پس از دو سال مجددا تشکیل خواهد شد/ نماینده حراست عضو اصلی این کارگروه

کارگروه ساماندهی اعطای امتیاز واردات موتورسیکلت پس از دو سال مجددا تشکیل خواهد شد/ نماینده حراست عضو اصلی این کارگروه

کارگروه بررسی و ساماندهی امتیاز واردات موتورسیکلت پس از گذشت دو سال مجددا با حضور اعضا و نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان تشکیل خواهد شد.

به گزارش مافیری، کارگروه بررسی و ساماندهی سیستم صدور مجوز و اعطای امتیاز واردات مورتوسیکلت برای ورزشکاران  پس از حدود دو سال و نیم مجددا با اعضای جدید تشکیل جلسه می دهد. 

نخستین جلسه این کارگروه که نماینده حراست ورزش و جوانان از اعضای اصلی و دائم ان خواهد بود، یکشنبه 30 شهریور به منظور بررسی و تدوین آئین نامه اجرایی این کارگروه در محل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تشکیل خواهد شد. 

لازم به ذکر است که چندی پیش ناظمی سرپرست قبلی فدراسیون به منظور ساماندهی و شفاف سازی سیستم اعطای حق امتیاز واردات موتور با ارسال نامه به حراست وزارت ورزش و جوانان صدور این امتیاز را متوقف و تنها منوط به تشکیل کارگروه و تصویب و تایید اسامی در کارگروه با حضور نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان دانست که بر این اساس با پیگیری های شهزاد کیانی سرپرست فعلی فدراسیون نخستین نشست این کارگروه 30 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی