جزئیات خبر

گزارش هفت ماهه دکتر ناظمی به وزیر ورزش و جوانان و‌ معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای

گزارش هفت ماهه دکتر ناظمی به وزیر ورزش و جوانان و‌ معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای

گزارش عملکرد فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سرپرست فدراسیون موتورسواری به دکتر سلطانی فر و دکتر علی نژاد

به گزارش مافیری، دکتر مازیار ناظمی در بهمن سال گذشته با حکم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بعنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شد و طی هفت ماه حضور در سرپرستی این فدراسیون در جلسه ای با دکتر سلطانی فر وزیر ورزشی و جوانان و دکتر علی نژاد معاون ورزش قهرمانی  حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گزارش عملکرد این فدراسیون را در هفت ماه گذشته ارائه کرد.

حضور رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ورزش ، افتتاح آکادمی بین المللی فدراسیون ، اضافه شدن ۳ هزار متر مربع در مجموعه آزادی تهران، کلنگ زنی ساختمان اداری فدراسیون، افتتاح مجموعه پارک سرویس آرش ، برگزاری منظم و استاندارد دوره های آموزشی در دو سطح مربیگری و داوری در تهران و استان ها، تفاهم نامه با دانشگاه فنی و حرفه ای بعنوان شریک آموزشی، تفاهم نامه با سازمان ورزش شهرداری تهران، تفاهم نامه با شبکه ورزش سیما برای اختصاص برنامه اختصاصی این رشته ، پیگیری مشارکت فدراسیون در برنامه های بین المللی یونسکو و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ، تشکیل کمیته خیرین و برنامه برای تکمیل و توسعه پیست های موتور سواری و اتومبیلرانی مجموعه آزادی تهران، اختصاص ده پیست اختصاصی هیات ها در ده استان کشور، توسعه بخش همگانی با طراحی روزهای ترک دی برای عموم مردم به همراه آموزش، پیگیری سامان دهی تردد موتورهای سنگین با مشارکت نیروی انتظامی، پیگیری اصلاح آیین نامه شناسایی و صیانت از وسایل نقلیه تاریخی  از جمله موارد انجام شده در گزارش هفت ماه سرپرستی مازیار ناظمی در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری بود.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی