جزئیات خبر

شهزاد کیانی به عنوان دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شد

شهزاد کیانی به عنوان دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان شهزاد کیانی به عنوان دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون منصوب شد.

به گزارش مافیری، دکتر علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان طی حکمی شهزاد کیانی را به عنوان دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب کرد.
بر این اساس ثبت نام مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از روز سه شنبه 4 شهریور ماه در محل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی آغاز می شود و پس از ده روز کاری مورخ 19 شهریور ماه 1399 به پایان می رسد.
متن حکم به شرح ذیل است:
جناب آقای شهزاد کیانی، نظر به اینکه مقرر است ثبت نام از نامزدهای شرکت کننده در انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از تاریخ 99/06/04 لغایت 99/06/19 برگزار شود، به استناد ماده (سه) آیین نامه شرایط احراز و چگونگی انتخاب رییس فدراسیون های ورزشی به موجب این ابلاغ به عنوان "دبیر مجمع عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی" منصوب می شوید. لازم است برابر ضوابط اعلام شده مقتضی برای مراحل ثبت نام و برگزاری مجمع انتخاباتی معمول گردد.
توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال در انجام امور محوله خواستارم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی