جزئیات خبر

دکتر ناظمی تفاهم نامه ساخت برنامه تخصصی و پخش مستقیم تلویزیونی مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی با مدیر شبکه ورزش امضا کرد
تحقق یک خواسته دیگر

دکتر ناظمی تفاهم نامه ساخت برنامه تخصصی و پخش مستقیم تلویزیونی مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی با مدیر شبکه ورزش امضا کرد

با امضای تفاهم نامه تولید و پخش برنامه تخصصی رشته موتورسواری و اتومبیلرانی بین فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و شبکه ورزش و پخش مستقیم مسابقات این رشته ورزشی یک خواسته دیگر از دغدغه ورزشکاران و قهرمانان این رشته ورزشی محقق شد.

به گزارش مافیری، دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی پس از برگزاری جلسات و پیگیری ها و مذاکرات پی در پی با مسئولین شبکه ورزش و صدا و سیما ظهر امروز با حضور در دفتر احسان شیعه مدیر شبکه ورزش تفاهم نامه همکاری با شبکه ورزش به منظور ساخت برنامه تخصصی رشته موتورسواری و اتومبیلرانی و پوشش مستقیم و تلویزیونی مسابقات این رشته ورزشی از شبکه ورزش سیما را امضا کرد. 

ناظمی در این جلسه ضمن تشکر از همکاری و حمایت احسان شیعه مدیر شبکه ورزش سیما اظهار داشت: سعی داریم با کمک شبکه ورزش ابتدا به صورت ماهانه یک برنامه تلویزونی تخصصی رشته موتورسواری و اتومبیلرانی با نگاه محوریت سرگرمی، آموزشی، اجتماعی و همگانی داشته باشیم. استراتژی ما پخش این برنامه ابتدا به صورت ماهانه و سپس به صورت هفتگی که این مهم زیر ساخت هایی را لازم دارد که در این مدت توانایی تامین برنامه به صورت ماهیانه را داریم و سپس به سمتی پیش خواهیم رفت که به صورت هفتگی هم این برنامه را داشته باشیم و به صورت پیوسته رویدادها و مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی را به صورت مستقیم و تولیدی پوشش تلویوزیونی دهیم.

احسان شیعه مدیر شبکه ورزش نیز با استقبال از تغییر نگرش به وجود آمده در مجموعه مدیریتی فدراسیون و نگاه مثبت و انرژی بخش ناظمی به رسانه و جذب حداکثری پتانسیل های این رشته افزود: رسالت ما همکاری و حمایت از رشته های ورزشی به ویژه رشته های مثل موتورسواری و اتومبیلرانی که جنبه همگانی بیشتری دارند و تاثیر زیادی در فرهنگ سازی و آموزش شهروندی نسبت به دیگر رشته خواهند داشت است. سعی خواهیم کرد این نگاه و حرکت مثبت را به فال نیک بگیریم و این همکاری و هم افزایی را در چارچوب این تفاهم نامه به بهترین نحو پیش ببریم و رویدادهای این رشته ورزشی را بیش از پیش در شبکه ورزش پوشش دهیم.

در این جلسه که علاوه بر علیرضا قانع مدیر تولید شبکه ورزش سیما، مسعود رهنما نایب رئیس، شهزاد کیانی دبیرکل، فیروزه سید مهدی نایب رئیس بانوان، دکتر شریعتی سرپرست کمیته آموزش و حمید احمدی نیا سرپرست دپارتمان ارتباطات و بازاریابی فدراسیون هم حضور داشتند، پس از صحبت ها و ارائه نقطه نظرات تفاهم نامه همکاری و تولید برنامه تلوزیونی رشته موتورسواری و اتومبیلرانی فی ما بین شبکه ورزش و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی توسط احسان شیعه و مازیار ناظمی امضا شد.

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی