جزئیات خبر

ناظمی: حتی یک نفر تلفات کمتر رانندگی خانواده ای  را نجات می دهد / شهرداری سهم مهمی در شادی و نشاط عمومی دارد

ناظمی: حتی یک نفر تلفات کمتر رانندگی خانواده ای را نجات می دهد / شهرداری سهم مهمی در شادی و نشاط عمومی دارد

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با اشاره به آمار تلفات رانندگی در کشور گفت: اگر بتوانیم حتی یک نفر تلفات کمتر رانندگی داشته باشیم یعنی خانواده ای را نجات داده ایم و امیدوارم به این وسیله کاری برای مردم و برای نشاط و شادمانی آنها کرده باشیم.

 به گزارش مافیری مازیار ناظمی در مراسم امضای تفاهم نامه این فدراسیون با سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: آقای محسنی رییس سازمان ورزش شهرداری مدیری عملگرا و با برنامه هستند و خوشحالیم امروز با حضور ایشان تفاهم نامه دو نهاد امضاء شد.

 وی با بیان اینکه فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری فقط یک فدراسیون حرفه ای به معنای برگزاری مسابقات نیست گفت: این فدراسیون یک مسئولیت اجتماعی و مفصل در حوزه ورزش شهروندی و ورزش همگانی دارد که جزو ماموریت‌های شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری است.

ناظمی با بیان اینکه مردم ایران نیاز به شادی و نشاط اجتماعی دارند گفت: شهرداری سهم مهمی در این موضوع دارد و بسیار خوشحالم که این اتفاق خوب امروز افتاد ما به جوانان مملکت بدهکاریم و امیدوارم برای ایجاد در شادی آنها بتوانیم قدمی برداریم.
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با اشاره به راه‌اندازی آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: این آکادمی را برای آموزش بیشتر  نه تنها در سطح حرفه‌ای و قهرمانی بلکه در سطح شهروندی و همگانی راه اندازی کردیم.

 ناظمی با اشاره به آمار تلفات رانندگی در کشور ادامه داد: اگر بتوانیم حتی یک نفر تلفات کمتر رانندگی داشته باشیم یعنی خانواده ای را نجات داده ایم و امیدوارم به این وسیله کاری برای مردم و برای نشاط و شادمانی آنها کرده باشیم.​

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی