جزئیات خبر

یازدهمین مجوز فعالیت آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به سمنان داده شد
با توافق سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و هیات استان؛

یازدهمین مجوز فعالیت آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به سمنان داده شد

 با توافق سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و هیات استان، یازدهمین مجوز فعالیت آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به سمنان داده شد.

به گزارش روابط عمومی فداسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مازیار ناظمی در سفر استانی سمنان در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان و رئیس هیات سمنان با تاکید بر اهمیت بسط و گسترش آموزش در استان ها گفت : با حمایت اداره کل از هیات استان،  آمادگی یازدهمین امتیاز آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی را به استان متقاضی آن یعنی سمنان واگذار کنیم.

عسگری رئیس هیات  سمنان با تشکر از توجه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به هیاتهای استانی گفت : انشاالله با هماهنگی آقای جانعلی مدیر کل ورزش و جوانان سمنان بزودی با تهیه ساختمانی مناسب برای آکادمی هیات فعالیت های رسمی آن آغاز می شود
جانعلی مدیر کل ورزش و جوانان سمنان قول داد مکانی در استادیوم سمنان به آکادمی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اختصاص دهد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی