جزئیات خبر

پیشقدم: امیدواریم با افتتاح و فعالیت آکادمی، آموزش های به روز در تمامی هیئت های استانی ایجاد شود/ جای یک مجموعه علمی در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی خالی بود

پیشقدم: امیدواریم با افتتاح و فعالیت آکادمی، آموزش های به روز در تمامی هیئت های استانی ایجاد شود/ جای یک مجموعه علمی در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی خالی بود

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان گلستان گفت: جای یک مجموعه علمی در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی خالی بود و امیدواریم با افتتاح و فعالیت آکادمی در سطح کشور و هیئت های استانی، آموزش های به روز برای علاقه مندان فراهم شود.

 

حسین پیشقدم رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان گلستان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گفت: یکی از اقدامت خوبی که استان گلستان داشته، بهبود زیر ساخت های هیئت بوده که اقدامات مناسبی در این خصوص انجام داده ایم، در سال گذشته خوشبختانه پیست موتورکراس را در مجموعه ورزشی شهدای گرگان، مجموعه ورزشی 6 هزار نفری گرگان شروع به ساخت کردیم و به لطف خدا با حضور مسئولان استان بهره برداری شد و در همان پیست، پیست استاندار آفرود را کلنگ زنی کردیم و به بهره برداری رساندیم، در دو شهرستان رئیس هیئت منصوب کردیم تا فعالیت های مناسبی در سطح استان داشته باشیم، و مسابقات مختلفی را برگزار کردیم، در نظر داشتیم مسابقات بین المللی برگزار کنیم که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعاملی که با فدراسیون داشتیم به این نتیجه رسیدیم فعلا برگزاری این رویداد را متوقف کنیم تا به شرایط عادی برگردیم.

وی در خصوص اعطای مجوز احداث آکادمی در استانها اظهار داشت: اعتقاد من این است که افتتاح آکادمی بین المللی فدراسیون حرکت خیلی خوبی بوده است، البته باید توجه داشته باشیم که این اتفاق باید کاربردی باشد تا به نتیجه مد نظر برسد، در هر صورت نیاز مبرم ورزش و هر نوع رشته ورزشی، نیاز به علم، تحقیقات و توسعه علمی است و اینکه اگر ما فکر کنیم که رشته ی موتورسواری و اتومبیلرانی هم خارج از موضوعات علمی است صحیح نیست.
به همین دلیل آکادمی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی، مضاف بر اینکه در دنیای آموزش، آموزش استاندارد، آموزشی که بتواند بر پایه آخرین تحقیقات علمی پیش برود خیلی می تواند به این رشته کمک کند.
وی خاطر نشان کرد: فدراسیون در بحث آموزش ضعف داشته و جای یک مجموعه علمی در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی خالی بود،  که امیدواریم با افتتاح و فعالیت آکادمی در سطح کشور و هیئت های استانی، آموزش های به روز را در تمامی هیئت های استانی و همه علاقه مندانی که در سراسر کشور مشتاق پیشرفت در این رشته ورزشی هستند فراهم شود.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی