جزئیات خبر

دیدار ناظمی با مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز/ بازدید و بررسی ظرفیت های موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

دیدار ناظمی با مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز/ بازدید و بررسی ظرفیت های موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز با حضور در استان البرز با مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مافیری، دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز شنبه جهت دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز و مسئولان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی این استان عازم کرج شد.
در این جلسه علاوه بر امیر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز، درویشی رئیس هیات استان رئیس کمیته تورینگ و سافاری فدراسیون،  محمد فراهانی رئیس کمیته دریفت، رضا پازند رئیس کمیته سرعت  ، دکتر شریعتی مدیر کمیته اموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون حضور داشتند، در خصوص عملکرد این هیات و برنامه پیشروی مباحثی مطرح شد و ناظمی ضمن تشکر از عملکرد خوب و نظام بندی ساختار و عملکرد هیات استان البرز  اظهار داشت: هیات البرز یکی از استان های با ظرفیت و‌با پتانسیل ای رشته ورزشی که حتی پنج رئیس کمیته ما از این استان هستند.
ناظمی ضمن تاکید بر اولویت فدراسیون در راستای حرکت و توسعه زیر ساخت های اموزشی، از اخذ مجوز تاسیس آکادمی از فدراسیون ابراز خوشحالی و امیدواری کرد و افزود: مقوله اموزش یکی از مهمترین رسالت ها و ماموریت های فدراسیون است که سعی داریم با ایجاد زیر ساخت های مناسب در راستای ارتقا و یکسان سازی هدفمند این رشته حرکت کنیم.

سرپرست فدراسیون هیات استان البرز را از هیات های خوب این رشته ورزشی دانست و گفت: هیات استان البرز یکی از هیات های ساختارمند ماست و یک تشکیلات که ساختار مناسبی را دارد.

امیرغفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز با ابراز رضایت از عملکرد هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اظهار داشت: عملکرد این هیات در استان به نظرم بسیار خوب‌ بوده است و حتی در زمان های فورس ماژور کمیته افرود فراتر از یک کمیته و رشته به ما کمک می کند.

درویشی با تقدیر از عملکرد فدراسیون به ویژه در بعد اموزش گفت: فدراسیون الان در زمینه اموزش گام های بسیار خوبی برداشته است. باید سعی کنیم این روند منجر به افزایش ورودی مسابقات و تربیت ورزشکاران حرفه ای شود و از پتانسیل افراد باسواد و با تجریه این رشته ورزشی استفاده کنیم.

درویشی از حمایت های غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز تشکر کرد و این روند صعودی رشته های موتوری در این استان را مدیون نگاه مثبت و حمایت های غفرانی دانست.​

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی