جزئیات خبر

اختصاص 37 هزار یورو گرنت فوری فدراسیون جهانی اتومبیلرانی برای هیات های استانی موتورسواری و اتومبیلرانی

اختصاص 37 هزار یورو گرنت فوری فدراسیون جهانی اتومبیلرانی برای هیات های استانی موتورسواری و اتومبیلرانی

فدراسیون جهانی در اطلاعیه ای از اختصاصی گرنت فوری در قالب سه برنامه برای سال 2020 خبر داد.

به گزارش مافیری، پس از انجام مکاتبات و رایزنی های فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و اختصاص 50 هزار یورو برای تجهیز سخت افزاری آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی، فدراسیون جهانی اتومبیلرانی طی اطلاعیه ای از اختصاص گرنت در سه موضوع زیر خبر داد:
1-  خرید تجهیزات مرتبط با کیت اسلالوم 12 هزار یورو
2-  بازیابی و توانبخشی صلیب سرخ 15 هزار یورو
3-  مطالعات توسعه تاثیرات اقتصادی 10 هزار یورو
بر این اساس دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ضمن تشکر از تلاش های دکتر شریعتی سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون جهت ایجاد روابط مناسب بین المللی با فدراسیون های جهانی، در اطلاعیه ای به روسای هیات های موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام کرد که طرح ها و برنامه های خود را به صورت کتبی طی گزارشی مدون حداکثر تا تاریخ پایان تیرماه 99 (31 تیرماه 1399) به آدرس الکترونیکی زیر ارسال نمایند:
Mafirieducation@gmail.com
بدین ترتیب بر اساس دستور سرپرست فدراسیون در صورت پذیرفته شدن طرح هر یک از هیات های استانی بودجه تعیین شده از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به هیات مربوطه اختصاصی داده می شود.
لازم به ذکر است هیات های استانی می توانند برای تهیه طرح مطابق با استاندارد های فدراسیون جهانی اتومبیلرانی با کمیته آموزش، پژوهش و توسعه هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی