جزئیات خبر

تاکید ناظمی بر درآمدزایی در موتور سواری و اتومبیل رانی/به حوزه بانوان نگاه ویژه ای داریم

تاکید ناظمی بر درآمدزایی در موتور سواری و اتومبیل رانی/به حوزه بانوان نگاه ویژه ای داریم

سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی بر اهمیت درآمدزایی در این ورزش تاکید کرد و گفت: هر کسی می تواند با هزینه کرد زیاد ادعای مدیریت کند در صورتی که این مدیریت نیست بلکه مدیر باید با استفاده از ظرفیت های موجود درآمد زایی و این درآمد را خرج این رشته کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، صبح امروز مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی با اعضای هیات موتوسواری و اتومبیلرانی استان تهران دیدار کرد.

مازیار ناظمی در این دیدار که به در خواست هیات موتوسواری و اتومبیلرانی استان تهران برگزار شد، از زحمات و فعالیت های خوب هیات استان تهران و ورزشکاران و پیشکسوتان این استان تشکر کرد و گفت: مدیریت مناسب و فعالیت هدفمند از شاخصه های یک مدیر خوب است.

ناظمی بر اهمیت درآمدزایی در این ورزش تاکید کرد و گفت: هر کسی می تواند با هزینه کرد زیاد ادعای مدیریت کند در صورتی که این مدیریت نیست بلکه مدیر باید با استفاده از ظرفیت های موجود درآمد زایی کند و این درآمد را خرج این رشته کند.

وی با بیان این که مدیر باید هدفمند و اصولی عمل کند، افزود: ما برای افتتاح این آکادمی ۳۳ روز تلاش شبانه روزی کردیم چون معتقدیم این آکادمی برای این رشد و توسعه این رشته به یادگار می ماند و متعلق به شخص خاصی نیست. مدیر باید از این نوع کارهای زیربنایی، اصولی و ماندگار که به رشد و توسعه کمک می کند، انجام دهد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به حوزه بانوان اشاره کرد و افزود: به حوزه بانوان فدراسیون نگاه ویژه ای داریم و بانوان باید روحیه مطالبه گری در بخش مدیریت ورزشی را داشته باشند و من هم سعی می کنم در حد امکان به این نگاه توجه کنم.

سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی با بیان این که، همه با هم باید برای اعتلای این رشته و در مجموع ورزش کشور تلاش کنیم، افزود: بنده کاملا در دسترس و پاسخگوی ورزشکاران، پیشکسوتان و روسای هیات ها هستم و همیشه می توانند با بنده تماس مستقیم داشته باشند.

ناظمی با بیان این مطلب که این رشته باید بیشتر از قبل به افکار عمومی معرفی و تبلیغ شود، اظهار داشت: شماره تلفن من روی سایت و شبکه های اجتماعی موجود است و روزانه یکی دو ساعت را صرف ارتباط با علاقمندان و معرفی این رشته به افکار عمومی می کنم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی