جزئیات خبر

مدیر مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک: وجود آکادمی ، ضرورت هر فدراسیون برای پیشرفت و توسعه ورزش قهرمانی است / حضورمدرسین بین المللی، ارتقا سطح دانش و مهارت مربیان را برای فدراسیون درپی خواهد داشت

مدیر مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک: وجود آکادمی ، ضرورت هر فدراسیون برای پیشرفت و توسعه ورزش قهرمانی است / حضورمدرسین بین المللی، ارتقا سطح دانش و مهارت مربیان را برای فدراسیون درپی خواهد داشت

محمدرضا اویسی: آکادمی فدراسیون با توجه به مسئولیتی که برایش تعریف شده است نقش بسیار مهم و کلیدی از لحاظ آموزشی و فعالیت های علمی دارد و می تواند کمک شایانی به توسعه ورزش قهرمانی کشور داشته باشد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی محمدرضا اویسی مدیر مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک در خصوص افتتاح آکادمی فدراسیون گفت : راه اندازی آکادمی ضرورت هرفدراسیون برای پیشرفت و توسعه رشته ورزشی است و نقش بسیاری مهم و کلیدی در شرایط فعلی دارد و باعث به روز رسانی، كادرسازي و ارتقا سطح دانش و مهارت منابع انساني ورزش كشور می شود. بخش آموزش آکادمی باید قوی باشد تا زمینه ساز رشد کیفی رشته ورزشی بشود.
وی اظهار داشت: بسیاری از فدراسیون ها آکادمی دارند و باید از این فرصت برای ارتباط بهتر بین آکادمی ها استفاده کرد، به طور مثال ما در آکادمی ملی المپیک از فدراسیون هایی که دارای آکادمی فعال هستند دعوت کردیم تا با ایجاد هم افزایی، هم پوشانی، اطلاع رسانی و همیاری آکادمی های ورزشی نسبت به یکدیگر ، سطح آموزش را در این فدراسیون ها ارتقا دهند. پیشنهاد من راه اندازی این آکادمی است ، چون وجود آکادمی به پیشرفت و توسعه رشته ورزشی کمک می کند. میزبانی برای برگزاری اردوهای تمرینی، روانشناسی ورزشی، خدمات پزشکی ورزشی، برگزاری دوره های آموزشی ، سمینار ها و... از جمله مهمترین فعالیتها و خدمات این آکادمی می باشد.

وی گفت: فردی که مسئول آکادمی خواهد شد باید با تعیین چارچوب و مقررات مناسب، نظم خوبی برقرار کند تا همه ورزشکاران،مربیان،داوران وعلاقه مندان بتوانند از ویژگی های مختلف آکادمی بهره مند شوند.
وی در خصوص حضور مدرسین خارجی اظهار داشت: حضور مدرسین بین المللی فرصت بسیار خوبی برای فدراسیون است ، حال حاضر و با وجود بیماری کرونا حضور مربیان و مدرسین خارجی در کشور میسر نیست ولی از طریق وبینار و کلاس های غیر حضوی می توان از دانش مدرسین خارجی بهره برد. برگزاری دوره های آموزشی با استاندارهای روز دنیا ضمن پیشرفت رشته موتورسواری و اتومبیلرانی، باعث درآمد زایی بیشتر برای فدراسیون می شود.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی