جزئیات خبر

ناظمی: کویر یک ثروت ملی است و با پیشنهاد فدراسیون و تایید استاندار، مقدمات برگزار رالی بزرگ کویر در حاشیه لوت را تدارک خواهیم دید، دستور استاندار برای رفع توقیف موتورهای ورزشکاران و جبران خسارات آنها/ آغاز فعالیت کمیته گردشگری و محیط زیست فدراسیون
دیدار سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با استاندار خراسان جنوبی

ناظمی: کویر یک ثروت ملی است و با پیشنهاد فدراسیون و تایید استاندار، مقدمات برگزار رالی بزرگ کویر در حاشیه لوت را تدارک خواهیم دید، دستور استاندار برای رفع توقیف موتورهای ورزشکاران و جبران خسارات آنها/ آغاز فعالیت کمیته گردشگری و محیط زیست فدراسیون

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه سفر خود به استان خراسان جنوبی به منظور برگزاری مجمع انتخابات هیئت استان، با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، مازیار ناظمی در ادامه سفر خود به استان خراسان جنوبی به دیدار مهندس معتمدیان استاندار رفت.

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تشکر از توجه آقای معتمدیان به ورزش و مسائل جوانان گفت : خوشبختانه با تلاش های زیاد هیات این استان و آقای ستوده و حمایت اداره کل ورزش و جوانان، پیست مناسبی در مجموعه ورزشی غدیر در اختیار علاقمندان این رشته قرار گرفته است و تقاضای کمک های بیشتری برای تکمیل آن و همراهی با اقای اکبرپور رییس جدید هیات دارم.

ناظمی افزود: یکی از ظرفیت های بزرگ فدراسیون کمک به بخش گردشگری و بوم گردی و بخش رالی است و خوشبختانه وجود کویر بعنوان یک ثروت ملی در اقلیم ایران به گونه ای است که امکان برگزاری رالی های کویر وجود دارد و خراسان جنوبی مناطق بسیار خوبی برای میزبانی این رویداد در حاشیه لوت دارد.

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت انشاالله بزودی کمیته گردشگری و محیط زیست فدراسیون هم فعالیت خود را آغاز و در برنامه های موثر این بخش با سایر نهادها مشارکت خواهد داشت.

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در بخش دیگری از سخنان خود درباره مشکل توقیف موتورهای ورزشکارانی که عازم مسابقات کشوری بوده اند صحبت کرد و از استاندار درخواست کرد تا با کمک ستاد تعزیرات استان و کشور برای این موضوع چاره اندیشی شود.

در ادامه این نشست یک ساعته، مهندس معتمدیان استاندار خراسان جنوبی با تشکر از توجه فدراسیون به مسائل جوانان این استان گفت : استان ظرفیت های بسیار بزرگ و پرجاذبه​ ی گردشگری دارد و کویر یک فرصت ملی است و قطعا پیشنهاد شما را برای میزبانی یک دوره رالی کویر حتی در سطح بین المللی در استان می پذیرم و آمادگی داریم با کمک اداره کل ورزش و جوانان و هیات استان این رقابتها را به نحو شایسته ای برگزار کنیم.

وی همچنین به مدیر کل استان دستور داد با همکاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و کمک های استانداری نسبت به تجهیز هر چه سریعتر پیست موتور سواری مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفره غدیر اقدام کند

معتمدیان درباره موضوع برخورد و توقیف موتورهای قهرمانان این استان که از رقابتهای کشوری در حال بازگشت بودند گفت : با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و تعزیرات استان صحبت می کنم تا سرمایه های این ورزشکاران بصورت قانونی مجدد به آنها باز گردد و برای ادامه فعالیت انها بدنبال یک راهکار مناسب هستیم.

مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در این دیدار از نگاه و توجه استاندار ورزش‌دوست استان تشکر کرد و نمادی را بعنوان یادبود از سوی فدراسیون تقدیم ایشان کرد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی