جزئیات خبر

اطلاعیه مهم کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون در خصوص ایجاد شناسنامه و گواهی صلاحیت حرفه ای

اطلاعیه مهم کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون در خصوص ایجاد شناسنامه و گواهی صلاحیت حرفه ای

کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی شرکت کنندگان در رویدادهای ورزشی رشته  موتورسواری و اتومبیلرانی بایستی با گواهی صلاحیت حرفه ای خود در مسابقات حاضر گردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بدینوسیله به اطلاع تمامی شرکت کنندگان حاضر در اولین دوره مسابقات اسلالوم بانوان که در روز جمعه 13 تیرماه برگزار می شود می رساند، پیرو تصمیم کمیته آموزش فدراسیون مبنی بر ساماندهی منابع انسانی، تمامی شرکت کنندگان در رویدادهای ورزشی رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری بایستی با گواهی صلاحیت حرفه ای خود در مسابقات حاضر گردند؛ لذا از تمامی ورزشکاران حاضر در رویداد فوق تقاضا دارد تا ضمن تکمیل فرم ثبت نامی در روز مسابقه یک قطعه عکس 4*3 ، تصویر (کپی) کارت ملی را در روز جمعه به کارشناس آموزش تحویل دهند و فرم ثبت نامی که در روز مسابقه داده خواهد شد را تکمیل کنند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی