جزئیات خبر

ناظمی: هیاتها بهترین و موثرترین بخش فکری و اجرایی فدراسیون هستند/ مجمع و ارکان آن ناظر بر عملکرد و مطالبه گر ریاست آینده فدراسیون باشند/ دوره های آموزشی بیشتری در هیاتهای استانی برگزار می شود
مجمع انتخاباتی ریاست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان جنوبی با حضور سرپرست فدراسیون برگزار شد

ناظمی: هیاتها بهترین و موثرترین بخش فکری و اجرایی فدراسیون هستند/ مجمع و ارکان آن ناظر بر عملکرد و مطالبه گر ریاست آینده فدراسیون باشند/ دوره های آموزشی بیشتری در هیاتهای استانی برگزار می شود

مجمع انتخاباتی رئیس هیات خراسان جنوبی با حضور مازیار ناظمی برگزار شد و سامان اکبرپور با اکثریت آرا به عنوان رئیس هیات خراسان جنوبی انتخاب شد.

به گزارش مافیری، مجمع انتخاباتی ریاست هیات خراسان جنوبی ظهر امروز دوشنبه 9 تیرماه 1399 با حضور دکتر ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و حسن عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد که در پایان این مجمع سامان اکبری پور با اکثریت آرا برای چهار سال به عنوان رئیس هیات خراسان جنوبی انتخاب شد. دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی که ریاست مجمع را بر عهده داشت اظهار داشت : هیاتهای استانی بهترین و موثرترین بخش فکری و اجرایی فدراسیون هستند و برنامه های فدراسیون با همراهی و مداومت آنها موفق خواهد شد.

ناظمی با تبریک به آقای اکبرپور برای جلب نظر و حمایت اعضای مجمع انتخاباتی گفت : سیاست فدراسیون و وزارتخانه مشارکت مردم و بخش های خصوصی برای اداره هر چه بهتر ورزش کشور است و ما در فدراسیون وظیفه برنامه ریزی و مشاوره و حمایت و همراهی از هیاتها را داریم و زمینه ایجاد درآمدهای پایدار را برای آنها پیش بینی می کنیم.
ناظمی افزود: من انتظار دارم، مجمع و ارکان آن ناظر بر عملکرد و مطالبه گر ریاست آینده فدراسیون باشند.
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با اشاره به آیین افتتاح آکادمی بین المللی فدراسیون گفت : این آکادمی خواست عمومی خانواده بزرگ و محترم این رشته است و در واقع ایجاد یک پایگاه معتبر و دائمی برای آموزش مستمر و به روز و استاندارد رشته موتورسواری و اتومبیلرانی خواهد بود.
ناظمی تاکید کرد: دوره های آموزشی بیشتری توسط فدراسیون در هیاتهای استانی برگزار می شود و سعی خواهیم کرد در این زمینه بیش از پیش پیشرفت کنیم و همواره جهت بالا بردن سطح آموزش این رشته در سراسر کشور تمام خود را خواهیم کرد.

در پایان مجمع انتخاباتی رئیس هیات خراسان جنوبی، سامان اکبرپور با اکثریت آرا به عنوان رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان خراسان جنوبی انتخاب شد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی