جزئیات خبر

جلسه هماهنگی اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم بانوان/ برای نخستین مرتبه طراحی پیست اسلالوم توسط بانوان انجام می شود

جلسه هماهنگی اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم بانوان/ برای نخستین مرتبه طراحی پیست اسلالوم توسط بانوان انجام می شود

جلسه هماهنگی اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم ویژه بانوان با حضور سرپرست فدراسیون صبح امروز در محل فدراسیون برگزارشد.

به گزارش مافیری، نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم بانوان جام مدافعان سلامت در دو کلاس آماتوری (همگانی) و حرفه ای روز جمعه سیزدهم تیرماه 1399 در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.
بر این اساس جلسه هماهنگی این مسابقات صبح امروز با حضور مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون، فیروزه سید مهدی نایب رییس بانوان فدراسیون، محسن جعفری مسئول کمیته اسلالوم، فائزه محبی سرپرست نایب رئیسی کمیته اسلالوم و رویا فیاض نایب رئیس بانوان هیئت استان یزد برگزار شد. دکترناظمی با تاکید بر اهمیت حضور بانوان در کمیته های تخصصی فدراسیون، برگزاری این مسابقات را گامی مثبت در این خصوص دانست و از فیروزه سید مهدی و فائزه محبی خواست تا با برنامه ریزی دقیق برای هرچه منظم برگزار شدن این مسابقات تلاش کنند.
همچنین طراحی پیست مسابقه توسط کادر بانوان از جمله مواردی بود که در جلسه مورد تصویب قرار گرفت و همچنین توجه به بعد همگانی و شرکت عموم بانوان در این دوره از مسابقات یکی از اهداف اصلی برگزاری این مسابقات عنوان شد.
در ادامه سرپرست فدراسیون از محسن جعفری رئیس کمیته اسلالوم خواست تا ضمن نظارت دقیق بر برگزاری مسابقات، به هر چه بهتر برگزار شدن آن کمک نماید.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی