جزئیات خبر

روسای 5 هیات استانی مهمان دومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در سال 99

روسای 5 هیات استانی مهمان دومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در سال 99

دومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در سال ۹۹ با حضور تعدادی از روسای هیئت های استانی عصر امروز در محل فدراسیون برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون با حضور اعضا و تعدادی از روسای هیئت های استانی عصر امروز یکشنبه یکم تیر ماه در دفترسرپرست فدراسیون با رعایت کلیه اصول بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار شد که بر اساس دستور دکتر ناظمی روسای پنج هیات استانی کشور در این جلسه حضور داشتند.
تشریح و بررسی برنامه های سال ۹۹، اقدامات انجام شده در خصوص آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی و پیگیری بحث آموزش با استفاده از مدرسین خارجی از جمله موضوعات اصلی این جلسه بود.
همچنین در این جلسه علیرضا یگانگی رئیس هیئت استان مازندران، ابراهیم جوانمردی رئیس هیئت استان خوزستان، محمد توسلی کیا رئیس هیئت استان سیستان و بلوچستان، اصغر جهانیان رئیس هئیت استان همدان و اردشیر درویشی رئیس هیئت استان البرز  حضور داشتند و در ابعاد مختلف به بررسی مشکلات و چالش های استانی در جمع هیئت رئیسه فدراسیون پرداختند.

لازم به ذکر است بر اساس دستور سرپرست فدراسیون از این پس روسای چند هیات استانی به صورت دوره ای در جلسات هیات رئیسه حضور خواهند داشت.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی