جزئیات خبر

دکتر ناظمی به دیدار خسرو مخزنی پیشکسوت رشته اتومبیلرانی و تنها ایرانی دارنده تندیس و مدرک اجرایی فدراسیون جهانی رفت

دکتر ناظمی به دیدار خسرو مخزنی پیشکسوت رشته اتومبیلرانی و تنها ایرانی دارنده تندیس و مدرک اجرایی فدراسیون جهانی رفت

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز به دیدار خسرو مخرنی پیشکسوت رشته اتومبیلرانی و تنها ایرانی صاحب تندیس و مدرک اجرایی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، صبح امروز‌ سه شنبه همزمان با ایام عید سعید فطر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون با حضور در منزل خسرو مخزنی تنها ایرانی دارنده مدرک برگزار کننده فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و یکی از پیشکسوتان ارزنده این رشته ورزشی، با وی به دیدار و گفتگو پرداخت، در این دیدار شهزاد کیانی دبیرکل فدراسیون هم حضور داشت.
مخزنی در کارنامه حرفه ای خود بیش از ۳۰ سال فعالیت حرفه ای در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی را دارد و تعداد زیادی شاگرد و ورزشکار را به صورت حرفه ای آموزش داده، در این دیدار نکاتی از تجربیات خود و نظراتش در خصوص مدیریت فدراسیون را به ناظمی ارائه کرد.


لازم به ذکر است سلسله نشست های دکتر ناظمی سرپرست فدراسیون به صورت منظم با هدف احترام و ارج نهادن به مقام پیشکسوتان  در ایام مختلف برگزار می شود.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی