جزئیات خبر

جلسه سرپرست فدراسیون با رییس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان مازندران/ برگزاری مسابقات آفرود با ورودی رایگان

جلسه سرپرست فدراسیون با رییس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان مازندران/ برگزاری مسابقات آفرود با ورودی رایگان

علیرضا یگانگی با حضور در محل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با سرپرست فدراسیون به دیدار و گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه علیرضا یگانگی رییس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان مازندران و مسئول کمیته آفرود فدراسیون با حضور در دفتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون به دیدار و گفتگو با وی پرداخت.
در این جلسه صمیمی علیرضا یگانگی ضمن ارائه گزارش عملکرد هیئت در سال گذشته، در خصوص  توسعه و توجه بیشتر به رشته آفرود در استان مازندران ، ترمیم و بازسازی پیست های قدیم، همچنین نگاه ویژه به مقوله همگانی رشته موتوسواری و اتومبیلرانی به بحث و گفتگو پرداختند، همچنین از دیگر نکات مهم این جلسه تاکید بر برگزاری یک دوره مسابقه آفرود با ورودی رایگان برای ورزشکاران در استان مازندران بود که توسط ناظمی و یگانه بررسی شد.
در این جلسه با تاکید بر نگاهی ژرف تر به آینده هیأت های استانی، دو طرف برنامه های خود برای سال جدید را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند و در خصوص آن به مباحثه پرداختند.

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی