جزئیات خبر

با پیگیری های دکتر ناظمی، نماد های رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ورزش ایران قرار گرفت

با پیگیری های دکتر ناظمی، نماد های رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ورزش ایران قرار گرفت

سرانجام با پیگیری دکتر ناظمی سرپرست فدراسیون ظهر امروز در مراسمی در محل کمیته ملی المپیک نماد هایی از رشته موتورسواری و اتومبیلرانی به موزه ورزش ایران اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، پس از پیگیری های دکتر ناظمی با موافقت دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک جایگاهی مخصوص رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ورزش ایران اختصاص داده شد. بر این اساس ظهر امروز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه طی مراسمی در محل کمیته ملی المپیک با توجه به شاخص های تعیین شده، تقی بادیه نشین کاپ نایب قهرمانی خود در مسابقات موتورسواری آسیا در تایلند، امیر ثابتی فر کاپ، لباس و کلاه خود در مسابقات قهرمانی آسیا و مسابقات قهرمانی بین المللی،کوروش محمد خانی کاپ قهرمانی خود در مسابقات اتومبیلرانی فورد اروپا و لاله صدیق لباس و کلاه خود در مسابقات بین المللی خاورمیانه و افریقای شمالی را به موزه ورزش ایران اهدا کردند.
در این مراسم که مدیریت آن بر عهده مازیار ناظمی بود، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان وجمعی از پیشکسوتان صاحب نام ورزش کشور حضور داشتند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی